Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

AÇIKTA GÖTÜ GÖRÜNCE DAYANAMAMIŞ, KAYMIŞ

| Genel | 8 Mart 2017

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

b
Merhaba, ismim Serap ve 17 yaşındayım. Buradaki sex hikâyeleri arasında bulunan öyküleri okurken ben de benzer öyküler edinmek, sert ve haşin erkekler tarafından yine sert ve haşin bir şekilde sikilmek istiyordum. Ama ailem oldukça tutucu olduğu için ve bakireliğimi vermeye korktuğum için bu isteklerimi yerine getiremiyordum.

Sonunda kendime ait bir seks maceram oldu ama liseli sex hikâyeleri arasında anlatabileceğim bu serüven gerçekleştiği sırada ben kendimde değildim. Okuldaki kız arkadaşlarımdan birisiyle çok samimiydik ve ailem de ona güvenirdi. Bir okul projesi için çalışmamız gerektiğini söyleyen arkadaşım, gece onlarda kalmam için izin almıştı. Aslında projemizi tamamlamıştık. Arkadaşım doğum günü partisine katılmamı ve doyasıya eğlenmemi sağlamak için aileme yalan söylemişti. Neyse onlara gittik ve partide çok eğlendik. Ama bu arada arkadaşımın ısrarıyla önce bir tane bira, sonra da birer shot tekila ve cin içmiştim. Tahmin edebileceğiniz gibi alkole dayanıklı değildim çünkü çok nadir durumlarda bir bardak bira gibi az miktarda alkol alırdım. O akşam böyle içince sızıp uyuyakalmışım, beni odalardan birisimdeki yatağa yatırmışlar.

Ertesi gün uyandığımda ilk fark ettiğim çıplak olduğumdu. Başımı arkama çevirdiğimde ise arkadaşımın erkek kuzeninin yanımda yatmakta olduğunu gördüm. Ben bağırmaya başlayınca uyandı ve ağzımı kapattı. ‘Merak etme bekâretine dokunmadım, senin de çok koşuna gitti’ dedi. Sonrasında odadaki DVD oynatıcıya bir CD taktı ve açtı. Akşam beni yatakta gördüğü andan itibaren olanları filme almış. Filmde yatakta yatıyordum ve eteğim sıyrılmış, külotum da kenara kaymış ve hem amımın hem de göt deliğimin görünmesini sağlamıştı. Ben de erkek olsam kendimi sikmek isterdim. Eleman sabırlı davranmış. Sikini çıkartmış ama sadece arkama geçip sürtünüyormuş, göğüslerimi açmış ve onları okşuyormuş. Ama ben de ona tepki vermeye ve onu azdıran sesler çıkartmaya başlamışım. Sonrasında ise bazen rüyalarımda ve fantezilerimde olduğu gibi mırıldanmışım: ‘Hadi sok artık!’. Eh, bu daveti alan 18 yaşında bir erkeğin fazla dayanmasını bekleyemezsiniz. Yine de bekâretimi bozmamış ve sikini göt deliğime dayayarak ittirmiş. Tabi orası da daha önce ziyaret edilmediği için biraz uğraşması gerekmiş ama sonunda içine girip beni becermeye başlamış. Film yine de saygılı davranarak götüme boşalmaması, sikini çıkartarak döllerini göğüslerime fışkırtması ile bitiyordu. Sözlenecek bir şey yoktu.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.