Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

ANNEMİN ARKADAŞINI SİKTİM

| Genel | 18 Şubat 2017

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

e

Merhabalar Ben SEKS HİKAYELERİ Cemil,

Annemin sürekli eve gelen çok samimi bir arkadaşı vardı ben ona sürekli Selma Teyze falan diyordum. O da bana yavrum kuzum gibi saçma sapan cümleler söylüyordu. Normalde olgun kadınlardan hoşlanmam ama bu kadının memeleri beni gerçekten etkiliyordu. Çok fazla anlatılacak fiziki bir yapısı yoktu klasik küt saçlı kemalist kadınlardan bir tanesi işte. Annemin geçen gün bana Selma Teyzenin evi taşınacak ona yardım edebilir misin demesi üzerine Selma Teyzenin evine gittim. Ve birlikte eşyaları kutularına koyacaktık.

Önce bana mutfaktaki eşyaları paketlemem için bir koli verdi. Ben koliyi alıp mutfağa geçtim elime gelen her şeyi gazetelere sarıp kolinin içine atıyordum. Elimdeki koli bitmişti ve yeni kol istemek için Selma Teyzenin yatak odasına gittim hiç bağırmadan yanına gittiğim için toparlanamadı herhalde. Odaya girdiğimde bir kolinin önüne çömelmiş vaziyetteydi. Çömeldiği için de beli açılmış ve tangası gözüküyordu. Kırmızı bir tanga giymiş bugün. Sonra benim odaya girdiğimi fark edip doğruldu ” Buyur canım dedi.” O buyur canım deyince bende ne için geldiğimi bir an unuttum. Sonuçta götünü kesiyordum o sırada. Koli isteyip tekrar mutfağa geçtim çıkarken de kapıyı tam örtmedim. Kapı aralığından onu biraz daha kesebilmek için.

Bir süre sonra kapının önüne gittim, kolileri yerleştiriyordu eğilip doğruluyordu bol bol. Bende elimi pantolonumun içerisine sokup sikimi sıvazlamaya başladım. Sonra beni fark edecek gibi oldu hemen hızlıca mutfağa doğru koştum. Ardımdan mutfağa gelip, ” Az önce sen de bir ses duydun mu dedi?” Kalkmış sikimi saklamak için sırtımı dönmüştüm kadına. ” Yok duymadım dedim.”

” Bana yardım edebilir misin üst taraflara yetişemiyorum.” diye beni yatak odasına çağırdı. Sonra o önden gitti bende ardından gittim. Ayağı kırık bir sandalye getirip dolabın üstündeki kolileri indirmemi söyledi. Sandalyeyi kendisi tutacaktı böylece ben de düşmeyecektim. Sikimin tam önüne eğilip sandalyeyi tutmaya başladı. Kafasını da dolabın yukarısına doğru kaldırdı. Sikim iyice dikleşince sikimin ucu bunun suratına değmeye başladı. Sikimle burun buruna geliyordu ama ufak bir hareket değişikliğinde aşağıya düşebilirdim. Sandalye ben koliyi alır almaz kırıldı bende aşağıya düştüm. Sonra bu bana iyi misin diye yaklaştı. Aslında bir şeyim yoktu ama pantolonum az biraz açılınca sikim tamamen dışarıya çıktı. Sonra Selma Teyze’de sikimden öptü. Ardından hızlı hızlı yalamaya başladı. Ben azmaya başladım. Baya bir hoştu yalaması. Ardından da pozisyon değiştirip bunu bir güzel domalttım. Sikip içine boşaldım sonra da evden dışarıya çıktım.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.