Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Arkadaşımın Annesi

| Genel | 9 Ekim 2022

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Başlangıç ​​olarak, adım Jay ve hayatımın çoğunda en iyi arkadaşım Russell oldu ve bu benim 18. doğum günüm. En azından 18. yaş günümden sonraki hafta sonu kutlaması. Hâlâ lisedeyken, onu boğmak için bir sonraki hafta sonunu beklemek zorundaydım ve Russell’la planladığımız da buydu.

Bu yüzden Cuma akşamı erken saatlerde Russell’ın evine, ikimizin de bir sürü seksi kızla dolup taşan küçük bir taşra kolej kasabasına yakın olan hafta sonu için annemle babamın kulübesine gitme planlarıyla onu almaya gittim. Kabul edelim ki Russell ve ben hala lisedeydik ama ikimiz de daha iri olduğumuz için üniversiteli çocuklar sayılabilirdik. Russell, 17 yaşında genç bir yavru olmasına rağmen.

Russell’ı almak için Wagner’lerin evine geldiğimde kapıda Lori tarafından karşılandım. Lori, Russell’ın bizimle aynı okula giden 16 yaşındaki kız kardeşi. Lori çok seksi görünen bir piliç ve bunu biliyor, karşısına çıkan her sallanan çükle alay ediyor. Ayrıca özel olması gereken sorularıyla beni olay yerine koymak gibi düşmanca bir alışkanlığı var.

Lori tabii ki randevuya çıkmayı bekleyen dokuzlara kadar giyinmişti. Genç figürünü vurgulayan, dar, orta uyluk uzunluğunda, dekolte bir elbise giyiyordu. Henüz göğsünü doldurmamıştı ama yine de push up sütyen yardımıyla göğüs dekoltesine sahip olmayı başardı. Bacakları kesinlikle mükemmeldi; ayak parmaklarından uyluklara kadar iyi biçimli bir manken oldukları ortaya çıktı.

Ben ben olduğum için tabii ki kıyafetlerinin altında nasıl göründüğünü hayal etmeye çalıştım. Birkaç ay önce Russell ve ben, Lori ve Bayan Wagner için yerel iç giyim butiğine koşmak ve onlar için birkaç parça almak üzere görevlendirildiğimiz için yardımcı oldu. Bayan Wagner bize, belirli bir görevliye Bayan Wagner’in ve Lori’nin kritik ölçümlerini içeren bir kart vermemiz için talimat verdi; bu kart, görevlinin uygun öğenin gönderildiğini teyit edebileceğini söyledi. Tabii ki karta bakmak zorunda kaldık. Lori’nin 5’3” ila 5’4′ boyunda, 110 libre ağırlığında, 34-22-34 ölçülerinde ve belirtilen büyük A/küçük B fincanı olduğunu gösterdi. Şimdi Bayan Wagner’in kritik ölçümleri 5’7′ ila 5’71/2”, 135 lb idi ve tam bir C fincanı belirten 36-26-37 rakamına sahipti (daha yaşlı olmasına rağmen, onu düşünerek birden fazla kendi kendine orgazm).

Bu yüzden, Lori’nin B kupası statüsüne kadar mezun olup olmadığını düşünürken, beni mutfağa götürdü ve masaya oturmamı söyledi. Ben sandalyemi aldıktan sonra Lori diğer tarafa geçti ve oturmadan önce; bir kase meyveyi bana doğru iterek masanın üzerine eğildi. Bu, göğsünün göbeğine kadar tam olarak görülmesine izin verdi. Tamam, çay fincanı boyutunu geçmişti ama henüz tahıl kasesi boyutuna ulaşmamıştı. Aldığım şey, meme ucunun yukarı kaldırılan sutyeninin üzerindeki 1/3 görünür yuvarlaklarıydı.

“Hey aptal, o memeler artık 18 yaşındasın, hapis yemi” diyerek beni transtan uyandırırken bakışlarım onun üzerinde kaybolmadı.

“Ah…ne?” diye kekeledim. karşıma oturduğunda.

Durumumdan tam anlamıyla yararlanarak devam etti, “birkaç gün önce takılmamamız çok kötü, göğüslerime dokunma fırsatın olabilirdi, belki onları öpmene bile izin verirdim. Belki beni becermene bile izin verirdim, belki.”

Az önce söylediği şeyler aklımda dönüp dururken aletim artık granitten daha sertti. Aklımın göz boyamasıyla birlikte önümde Lori’nin çıplak vücudunun bir resmi açıldı.

“Hey sik kafalı, aklını o lağımdan çıkar” diye bağırdı Lori.

Bununla birlikte, göğüslerinden birini elbisesinin tepesinden çıkardı ve son derece büyük bir meme ucunu ve areolayı ortaya çıkardı. Bana baktı ve “evet, çok kötü, buna sahip olabilirsin” dedi ve sonra yerine geri itti.

Dirseğine yaslandı ve “Şu andan itibaren yaşlı kadınların ya da sadece yaşlı kadınların peşinden gitmek zorunda kalacaksın gibi görünüyor” dedi. Gülerek, “Belki annemin senin takılabileceğin birkaç arkadaşı vardır” dedi.

Yüzümdeki ifadeden anlaşılan Lori geri geldi. “Annemin çok yaşlı olduğunu, yeterince iyi görünmediğini mi düşünüyorsun?”

“Hayır, hiç de değil, 30’lu yaşlarının sonlarında birini aramak harika” diye güvendim.

Lori’nin yanıt verdiği, “Onun seksi olduğunu kabul edecek misin?”

“Kesinlikle”, Lori’nin bırakacağını umarak geri döndüm.

“Ah evet, şansın olsaydı onu siker miydin?” Lori beni yine şok etti.

Ne diyeceğimi bilemeden sadece omuz silktim.

Lori’nin cevabı, “Küçük sikini annemin amını becermeye çalıştığını hayal edebiliyorum, seni tahrik ediyor değil mi?” İçeri girmesine izin vermek için bir saniye bekledi, sonra sordu, “Cevap ver, verirsin, değil mi? Muhtemelen şu anda o kadar azgınsın ki, sikine dokunsan annemi düşünmekten patlamak üzeresin.”

“Evet, evet yapardım… Annen 38’lik ateşli bir kadın, Tanrıya şükür evli ve bana sadece bir çocukmuşum gibi bakıyor.”

“40” dedi Lori. “Annem 40 yaşında, şimdi nasıl hissediyorsun?”

Dürüst olmak gerekirse, bu noktada önemli değildi, hatta asla olmayacağını bilmek beni daha da heyecanlandırdı.

“Pekala Jay, işte haber şu” Lori aslında belirtti, “Russell bu öğleden sonra babamla gitti ve Pazar geç saatlere ya da muhtemelen Pazartesi başına kadar dönmeyecek. Neyse ki, annemin pantolonunu giyme şansınız olabilir, çünkü artık bu akşamki ziyafete anneme eşlik etmek üzere seçildiniz. Elbette bu lanet olası şey, annemle milyonda bir şans olacak, ama onu alırsan, bir gün küçük sikini buna sokabileceğine söz veriyorum.”

Bununla Lori ayağa kalktı ve elbisesinin önünü çekti ve kedisini bana maruz bıraktı, hafif saçlı dudakları yayarak amının nemli iç kıvrımlarını görmeme izin verdi.

Onu alacaksın, değil mi?” Lori aked.

Tekrar kekeledim, “Evet, kesinlikle… ne zaman?”

“Ne zaman ne?”

“Seni ne zaman becerebilirim?”

“Bunu sonra tartışırız, artık hapis yemi olduğumu unutmayın”. dedi. Sonra bana doğru yürüdü ve dudaklarıma onun pislik suyu kaplı parmağını sildi.

Lori döndü ve merdivenlerden yukarı bağırdı, “Anne, Jay bu gece seni memnuniyetle götürecek. Hemen hemen aynı beden oldukları için onu babamın smokini giydireceğim.” Bana döndü ve “Hadi, seni bir an önce hazırlamam lazım, randevum bir saate kadar burada olur” dedi.

Lori beni yatağın üzerine bir smokinin serildiği misafir odasına götürdü.

“Acele edin, bütün gün… striptizimiz yok. Ev hanımı olma, yardıma ihtiyacın olacak, o yüzden soyun.”

Hızlıca külotuma kadar soyundum, Lori’nin güldüğü, “Şaka yapıyor olmalısın, küçük çocuk iç çamaşırı?”

Bana doğru yürüdü ve tek hamlede şortumu üstümden yırttı.

Lori sikime bakarak, “Lanet olsun Jay, bunu asla fark edemezdi, ama en azından normal boyutta bir sikin var, şaşırdım. İyi boyutta toplar da, annenin bir his yakalama şansı olması ihtimaline karşı bu gece komandoya gitmen gerekeceğini düşün”.

İtiraz etmeye başladım ama Lori testislerimi tuttu ve dedi. “Bebek olmayı bırak.”

Bununla Lori’nin papyonu bağladığı, bana biraz tıraş sonrası tokat attığı ve ardından bileğime takmam için bana bir Rolex verdiği için smokini giydirmeyi tamamladım. Aynanın önünde dururken, genç ve güzel görünümlü kozmopolit bir damızlığa dönüştüğümü söylüyorum.

Lori, Bayan Wagner’in girmesi için tam zamanında beni oturma odasına yönlendirdi.

Çarpıcıydı! Siyah saçları bir yandan sıkı bir atkuyruğu şeklinde toplanmıştı, ancak parlak kırmızı rujla vurgulanan mükemmel makyajıyla sofistike ve muhteşem bir yüzü çerçeveliyordu. Siyah çıplak sırtlı saten elbisesinin önünde, yarı açıkta kalan dolgun göğüsleri ile göbek deliği arasında yarıya kadar açılan derin bir V harfi vardı; burada ince bir kumaş ipi, uzun uçları bir tarafa ayrılmış olarak kemer görevi görüyordu. Elbise, sağ bacağının yanından kalçasının hemen altına kadar uzanan bir yarıkla, baldırın ortasında doruğa ulaştı. Dört inçlik stiletto yüksekliği, uzun biçimli bacaklarını vurguluyordu ve yarığı hareket ettirdiğinde, sağ alt kıç yanağının sadece bir ipucunu ortaya çıkardı.

Bayan Wagner bana doğru yürüdü, ellerimi alıp kalçalarına koydu, sonra ellerini omuzlarıma koydu. Kokusu mükemmeldi, kokuyu içime çekerken neredeyse gözlerimi kapatıyordu. Sanki başka bir dünyadaydım ama vücudumun yaydığı manyetik bir kuvvetle dışarıdan çekilir gibi vücudumdaki her kılların kendi kendine ayağa kalktığını hissedebiliyordum, tüm vücudumu onunkine çekmek istiyordum. .

Bayan Wagner, “Peki Jay, ne düşünüyorsun? Umarım benim gibi yaşlı ve eskort bir bayana refakat etmekten utanmazsınız.”

Öksürdüm, neredeyse boğuluyordum, “Bayan Wagn…”

Parmağını ağzıma koydu ve “Bundan sonra lütfen bana Rachel deyin, ne dersiniz?” dedi.

Doğru sözlerimizi almaya çalışarak, “Rachel, kesinlikle çok güzelsin ve sadece senin flörtün olmaktan onur duymakla kalmıyorum, tamamen hizmetindeyim,” dedim.

Bana doğru eğildi ve “umarız buna pişman olmazsınız” dedi. Ve tatlı dudaklarını benimkilere bastırdı, eli beni daha sıkı çekmek için başımın arkasına doğru hareket etti. Dilinin ağzıma girdiğini hissedince ağzımız yavaşça açıldı. Dilini dönüşümlü olarak emerek ve sonra ağzının içini benimkiyle inceleyerek tamamen kabul ettim. Sağ elimi yavaşça sol göğsünün hemen altında duran kalçasından yukarı kaldırdım, elimin üstünde yumuşak bir ağırlık hissedilebiliyordu. Kemerime ulaşana kadar sağ elini vücudumun önünden aşağı kaydırarak hiç bocalamadı.

Sonra Lori yüksek sesle öksürdü ve bize “Tamam çocuklar, dağılın, bütün geceniz var” dedi.

Bu bizim kucaklaşmamızı bozdu, ama ayrılırken Rachel elinin penisimi pantolonumun önünden hafifçe fırçalamasına izin verdi. Bu onu bir anlığına durdurdu, yüzünde bir çeşit şaşkınlık ifadesi, sonra arkasını dönerken hafif bir sırıtış. Bunun nedeni iç çamaşırı giymediğimi keşfetmesi mi yoksa sikim çivi çakacak kadar sert mi, pantolonumun önü ne kadar az olursa olsun çok belirgindi.

Lori kasıklarıma baktı, sonra yüzüme baktı ve sessizce bana dedi ki, “Sadece şansın olabilir.”

Kapı çaldı ve Lori’nin randevusu geldi. Onu hemen yerel şerif departmanındaki dedektiflerden biri olarak tanıdım. En az 25 yaşında olmalıydı. Lori yüz ifademi yakaladı ve bir susma hareketiyle parmağını dudaklarına götürdü.

Bana hapiste olduğunu ama bir polisle çıkacağını söylemesi garip geldi.

Bayan Wagner…hata, Rachel’ı kastediyorum ve ben, bazı Kadın örgütleriyle ilgili bazı bağış toplama etkinlikleri için düzenlenen çok resmi bir ilişki olan ziyafete geldik. Mekan, yirmili yaşların başlarından emeklilik yaşının oldukça üzerinde olan kadınlarla doluydu. Çoğunlukla balo salonunun arka tarafındaki barın etrafında toplandıklarından, orada bulunan erkeklerin sürüklenmeleri ya da gitmeleri için rüşvet almaları gerektiği oldukça açıktı.

Öte yandan ben de şöyle anlatayım. Rachel, taç mücevherlerini sergiliyormuş gibi beni gezdirdi. Beni genç ve yaşlı, iyi görünümlü ve bir lokomotifi geriye doğru korkutacak bazılarıyla HER randevusu olarak tanıştırdı. Hareketli hareketlerinden gerçekten içine girdiğini anlayabiliyordum. Daha sonra belirli bir grup kadının yerini belirledi ve bulundukları yere doğru yöneldi, kulağıma onlara söyleyeceği şeyle birlikte oynamam için fısıldadı ve onları kıskandıracaktı.

Orada dört kadın vardı, en küçüğü belki otuz, en yaşlısı kırklı yaşların başında değildi. Hepsinin üzerinde kocaman alyanslar vardı ve hepsi de en iyi varlıklarını göstererek öldürmek için giyinmişti. Rachel beni her biriyle tanıştırdı, sadece ismimle değil, aynı zamanda hafta sonu için kişisel eskortu olarak. Aralarındaki yükseltilmiş kaşlardan, bu kesinlikle ilgilerini ateşledi.

İçlerinden Mary adında Rachel ile aynı yaşta olan biri bize doğru eğildi ve sordu, “Rachel değilsin… uhmm, onu yapıyor musun? Yirmi bir yaşından fazla olamaz.”

Rachel sadece göz kırptı ve elimi sıkarken, “Bana ayak uydurabilmeleri için arada bir genç birine ihtiyacım var” diye onayladı.

Grubun en yaşlısı ve görünüşte en cesuru olan Jan, iki tarafa da baktı ve paketimi pantolonumun içinden sıkıca kavrayarak önüme geçti. Gonadlarımı sıkarak ve bir sırıtışla, iki testisimi de zorla yuvarlarken, “oğlum, umarım Rachel bu şeyler için sana çok para ödüyor” dedi. O kadar hızlı oldu ki tepki verecek zamanım olmadı ve yaptığımda tek yapabildiğim utançtan kızarmak oldu.

Rachel hemen yanıtladı, “Jan, o öyle değil, yakın bile değil, kendi isteğiyle burada.”

Jan hemen bıraktı, bana baktı ve özür diledi. Sonra dedi ki, “peki oğlum, eğer bir tazminata ihtiyacın olursa, beni bulmaktan çekinme. Kesinlikle bana iyi hissettirdiler!” Korsesinden bir kart çıkardı ve pantolonumun beline soktu, sonra uzaklaştı.

Diğer üçü, Mary, Janet ve Sue, ayak parmaklarıyla kuma resim çiziyor gibiydiler. Onlar da yanlış izlenime kapılmış olmalı.

Otuzlarının ortasında, çarpıcı derecede güzel, uzun saçlı bir sarışın olan Janet, sonunda rahatsız edici sessizliği bozdu ve Rachel’a, “Ben kıskanıyorum. Rachel, eğer yapabilseydim ya da böyle genç bir damızlık ile toplum içinde yürümeye cesaret edebilseydim, yedinci cennette olurdum.”

Hem Mary hem de Sue, kırklarında ince ve uzun boylu açık tenli siyah bir kadın, Rachel’a teşekkür ederek hemfikirdiler. bizi tanıştırdığı ve ardından partiye katıldığı için.

Dürüst olmak gerekirse, jigolo ve damızlık statüsünün anlamı olan bundan çok keyif aldım. Ben yanında horoz gibi sallanırken Rachel yerde gezindi ve biz şampanyadan daha fazla örnekledikçe hareketlerimiz sadece daha akıcı hale gelmekle kalmadı, aynı zamanda tesadüfi temas daha kişisel ve doğal hale geldi. Rachel bir kereden fazla kolunu sırtıma koymuş, elini kıç yanaklarıma yavaşça sürtmeye özen gösteriyordu ve bir kereden fazla elimi belinden, memeleri benim bulunduğum tarafının tam karşısında olan alt kısmına doğru kaldırıyordu. .

Akşam yemeğinde, yanımda otururken, elini uyluğumun iç kısmına yerleştirdi, sonra bir avuç dolusu topum olana kadar elini yavaşça uyluğum boyunca kaydırdı, parmakları ve avucu arasında çalıştırdı. Bana doğru eğildi ve alt dudağını ısırdı, “Ağır, bunlar iyi hissettiriyor, kahretsin onları istiyorum” dedi. O zaman, bu gece milyonda bir olan şansı kazanacağımı biliyordum… aptalca bir şey yaparak mahvetmeseydim.

Akşam yemeğinden sonra dans pistine çıktık, müziğin ritmiyle birlikte bedenlerimizi gıcırdatırken, elimizden geldiğince birbirimizi okşamayı başardık. Sürekli bir sertliğim vardı ve sikim derisinden çıkmaya çalışıyormuş gibi görünüyordu. Bu kadını bir masanın üzerinde geriye doğru bükmek ve onu insanlık tarihindeki herhangi bir kadından daha fazla becermek istediğime dair hayvani bir his vardı. Tabii ki kahrolası geçmişim çoğunlukla ellerimle yazılmıştı ve sadece bir kızı (her şeyin kuzenim) iki kez becermeyi başarmıştı, bu yüzden dürtülerimi uygun bağlamda tutmalısın.

Sonra Jan kibarca araya girdi, ama neredeyse Rachel’ı “tamam, hadi koca oğlan” diyerek itiyordu. Beni ezeceğini düşündüm ve oldukça kısa olduğu için, sertliğim midesine karşı, horoz kafam neredeyse onun geniş göğüslerine karşıydı.

O da fark etti, “Beni gördüğüne sevindiğini görebiliyorum!” o benim boyama horoz karşı salınan bir hareketle vücudunu ovuşturdu gibi. Daha sonra bir eliyle aramıza uzandı, elbisemin pantolonunun içinden horozumun şaftını kavradı, yukarı ve aşağı okşayarak bana baktı.
Rachel’ı düşünmekten artan uyarılma hissim ve Jan’ın penisimi mükemmel şekilde idare etmesiyle, anlarda hayatımın en utanç verici dakikaları olacağını düşündüm.

Ama bundan hemen önce, Sue tarafından kurtarıldım. İçeri girdi, Jan’ı bir kenara itti ve “Endişelenme Jay, seni kurtaracağım. Jan yükünü Rachel almasın diye boşa harcamak istedi, sana sakinleşmen için zaman vereceğim”. Sikim bekleme moduna geri döndüğünde dansı herhangi bir hantal-panky olmadan bitirdik, ama benim için çok açıktı ki, toplarım gerçekten fazla mesai yaparak kullanılmayan adam pisliği üretiyordu.

Ben masaya geri dönerken Sue kulağıma fısıldadı, “bu gece seni kurtardım, ama bana borçlusun ve seni sikerim aptal” ve bununla yanağıma bir öpücük kondurup şenliklere katılmak için uzaklaştı.

Rachel ve ben son bir dans ettik ve tabii ki ikimiz de Rachel’ın taşaklarımı tutup bana “Bunlar patlamadan buradan gitsek iyi olur!” demesiyle yeniden uyandık.

Rachel uzanmadan ve birkaç hamlede pantolonumu elinde sert sert horozumla açmadan önce arabayı sokağa sokmayı bile başardığımı sanmıyorum. Koltuğa diz çöktü ve daha sonra sıcak nemli ağzını horozumun başının etrafına indirirken sürücü koltuğunu tamamen geri hareket ettirmemi söyledi. Sağ elim elbisesinin altından kolayca kayarak açıkta kalan sırtında gezindi. İpi kaldırdığımda, parmaklarım yavaşça anüsünü incelerken, bir dakikalığına orada tereddüt ettikten sonra parmaklarımı amına doğru çalıştırırken, elimi kıçının yanakları arasında hareket ettirirken tanga iç çamaşırı olduğunu hissedebiliyordum. Kesinlikle sırılsıklamdı; kedisi sadece ıslak değildi, aynı zamanda sanki bir fırınmış gibi ısı yaydı. Diğer his, kasık kıllarının olmamasıydı, çünkü hiçbir şey hissetmiyordum.

Parmaklarımı yavaşça yarasına soktum, cennete giden tünelini buldum ve önce bir, sonra iki ve sonra üç parmağımı içeri ve dışarı doğru hareket ettirdim. Parmaklarım onu ​​kedinin içine ve dışına hareket ettirerek ağzını yukarı ve aşağı hareket ettirmeye başladı. Ağzı, beni çığlık atmak istememe neden olacak şekilde aletimi çalıştırıyordu ve arabayı bir yöne doğru hareket ettirmek için mücadele ederken beni geri tutmaya zorladı. Rachel elime sert bir şekilde çarptığında, orgazm olduğu açıkken, boğazımın arkasından geçen horozumun başını sert bir şekilde şaftımın tabanına doğru ısırdı. Taşaklarım büzüldü, boşalmamı penisimden ve Rachel’ın boğazına doğru yolculuğa çıkmaya zorladı. Bu, ilk kez bir oral seks alıcısıydım ve tüm fantezilerim bu gerçek deneyimin yakınında bile değildi. Sikim bir değil, iki değil, üç değil, ama bastırılmış tohumumun birden fazla boşalması. Rachel, aletimin ucundan son damlası gelene kadar her nabızla ritmi emdi.

Ağzının köşelerinden çenesine doğru yuvarlanan cum damlacıkları ile bana gülümseyen aletimden yukarı itti. Bana doğru hareket etti dudaklarını benimkinin üzerine dikerek cum kaplı dilini boğazımın derinliklerine bastırdı. Arabayı yolun kenarına çekmeyi başararak, bir an için ağzında benim cum olduğunu düşünerek kucaklamasına karşılık verdim. Aslında öpüşümde daha agresif oldum, dilimle tüm ağzını temizledim. Rachel koltuğuna oturup elbisesini düzeltene kadar on beş dakika kadar kucaklaşmış olmalıyız.

Pantolonumu yukarı çekmeye başladım ama Rachel beni durdurdu, elini uzattı ve yarı sarkık aletimi eline aldı. Onunla biraz oynadı ve bana güzelce gülümserken, “Eve gidene kadar bu adamı dışarıda tutalım” dedi.

İlk bölümden sonra Rachel’ın evine dönüş yolculuğu, rahatlayarak ve sikimi manipüle ederken Rachel’ın elinin verdiği hissin tadını çıkararak başladı, sonra elim Rachel’ın göğsüne doğru ilerledi. Bana yeterince yaklaştı ve göğüslerinden birini kurtarabildim. Tanrım, güzel bir baştankaraydı, gümüş dolar areolasının ortasına yerleştirilmiş ¼” sert bir meme ucuyla mükemmel bir şekilde biçimlendirilmişti, memesinin eti yumuşak, pürüzsüz ama yine de sıkıydı. Yarım büyük hindistancevizi büyüklüğünde olmasına rağmen memeleri zar zor sarkıyordu.

Yarım saat içinde sikim tekrar sertleşti ve hareketlerimiz daha fazla ivme kazandı. Ama Rachel yolun geri kalanında soğukkanlılığımı korumama yetecek kadar kendini tuttu.

İkimiz de kapıları açıp evin ön kapısına yöneldiğimiz için arabayı garaj yolunda zar zor durdurmayı başardık. Ayakkabılarımdan biri arabadan asla çıkamadı, diğeri araba yolunun ortasında, pantolonum neredeyse ön verandaya kadar kaldı, onlardan dışarı çıktım, horozum ileri geri sallanıyordu. Rachel sağ memesini elbisesine geri koyma zahmetine girmedi, tıpkı Venüs’ün tanrıçası gibi, memesinin herkesin görmesi için gururla çıkması gibi. Yürüyüşün yarısında yüksek iyileştirmelerini kaybetti, eve giden son adımda tanga iç çamaşırları buruştu. Paltom çimenlerin üzerine bir yere atılmıştı, Rachel elbisesini başının üzerine çekip elbiseyi yana fırlatıp eşiği geçerken kollarına atarken elbisemin son kalıntıları da eşikte yırtıldı.

Bir anda Rachel’ı tüm görkemiyle, güzel yüzü, sağlam büyük göğüsleri, düz karnı, neredeyse amının üstünü işaret eden bir tutam siyah saçıyla gördüm.

Sert bir şekilde kucaklaştık, ağızlarımızı birbirine kenetledik, ben onu ilk önce açık ön kapının içinden yere indirirken dillerimizle birbirimizin ağızlarını keşfettik.

Kesintisiz bir hareket gibi görünen bir hareketle bacakları açıldı ve horozumun başı ıslak, sıcak vajinal açıklığının girişini buldu. İvmeyi durdurmak imkansızdı, horoz kafam ilk direncini geçti ve sonra yavaş yavaş tanrıçalar mağaramın sıcaklığına daldı.

Kucaklaşmamızı hiç bozmadık ve kalçalarımız itme hareketlerimizle koordine olmaya başladı, penisimin ipeksi, amının ıslak sıcaklığındaki hissi, vajinası benim horozlarıma ritim içinde şaftımı kavradı ve hareket etti, sert meme uçları itti onun sıkı göğüsleri tarafından çıplak göğsüme karşı. Etrafıma uzandı ve vücudumu kendine çekti, muhteşem bacakları beni sardı. Biz itme ve itme, tempomuz neredeyse planlı bir senkronize saniyeye kadar sürekli artıyor, Rachel başını yüksek sesle inledi, vücudunda bir titreme hissettim ve horozumu rahmine daha da fazla süren koordine olmayan kambur hareketleri hissettim. Tam o sırada, orgazm bir boğa koşusu ile geldi ve kontrolüm olmadan kalçalarım horozumu rahminin arkasına sürdü, sanki aletimin ucu başka bir odaya girmiş, sıkışmış bir kapıyı iterek açmış gibi hissediyordu. Sikim, sevgilimin en derin kanallarının gizli sınırları içindeki o gizli odayı dolduran tohumumun güçlü bir nabzını serbest bıraktı. Rachel’ın nabzını kendi nabzına attığı her seferinde geldim ve tekrar geldim.

Birkaç dakika içinde, ikimiz de oyundan çıktık, horozum yavaş yavaş Rachel’ın amından çekildi. Birkaç dakika yan yana yuvarlanırken tekrar kucaklaştık. Sonra birbirimizin gözlerinin içine baktık ve eğer ortak bir emirle ikimiz de aynı anda “harikaydı” dediysek.

İlk ayağa kalkan Rachel oldu, ön kapıyı kapatmak için üstümde durdu; Aşağıdan yukarıya doğru bir manzaram vardı. Traşlı bir kedisi vardı, şimdi iç dudakları hiper uzatılmış ve vajinası germe olan benim horoz açık. Kalçasının iç kısmından aşağı doğru akan bir sıvı akıntısı vardı ve açıklığından bir damla meni damlası damlamaya başladı. Güzel, dolgun göğüslerinin, meme uçlarının ve areolalarının orgazmından büzüşmüş ve yumuşak geçmişe baktı.

Bana gülümsedi ve gördüklerimden hoşlanıp hoşlanmadığımı sordu. Tabii ki “evet, cennete bakıyorum” diye cevap verdim.

Ayağa kalkıp onu yatak odasına kadar takip ederken “tamam damızlık, hadi gidelim” diyerek elimi tuttu.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

308 total views, 2 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.