Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Babamın Arkadaşını baştan Çıkararak Sikiştim

| Genel | 12 Aralık 2016

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

_zuhal
Selamlar herkese ben Muğla’dan Damla 24 yaşında genç ve bekar bir bayanım. Sizlere muhteşem seks hikayemi anlatmak itiyorum. Umarım benim hikayemi de beğenir ve yorumlarınızı bana sunarsınız herkese şimdiden çok teşekkürler. Ben üniversiteyi bitirdikten sonra kendi işimi bulamadığım için çalışamamıştım ve eve kapanıp kalmıştım. Bu durum psikolojimi alt üst etmişti ve beni çok üzmüştü. Babam duruma el atıp yakın tanıdığı bir arkadaşının özel bir şirketine beni aldırmıştı. Patronum babamın yakın arkadaşı olduğundan biraz torpilliydim ama ben aklımı kullanarak dahasını da istiyordum. Bu yüzden çok farklı planlar yapmaya başlamıştım. İlk olarak torpilli olduğum için işim çok daha kolaydı.

İşimi severek yaptığımdan her gün istekli ve bakımlı gidiyordum. Bu yüzden de dikkatleri üstüme çekmeyi başarıyordum. Ama benim ağımda en yüksekteki vardı yani babamın arkadaşı benim de patronum olan Süleyman bey. Onunla yakınlaşarak kendimi kolayca daha da yukarı terfi ettirebilir hatta çok zengin bile olabilirim diye düşünüyordum. Her gün yeni bir planla yavaş yavaş yaklaşıyordum Süleymana. Evete yaşça benden çok büyüktü ama çok zengindi. Her gün kısa etekler açık dekolte kıyafetler giyiyor ve onun gözüne sokarcasına yanından ayrılmıyordum. Bir gün öğle yemeği arasında ona yemeği birlikte yemeyi teklif ettim. Kabul etti ama gözü sürekli dekoltemdeydi. Bunu fark edince daha da heveslendim ve çıktığımız yemekte daha ateşli davrandım.

Yemeğimizi yerken de takip ettiğim kadarıyla Süleymanın gözü sürekli benim dekoltem de ve göğüslerimdeydi. Yemek bittikten sonra ofise geçtik ve Süleyman beklediğim gibi beni odasına çay içmeye davet etti. Ben odasına girdiğimde de kapıyı arkadan kilitleyerek neredeyse saldırırcasına zerime atladı. Sanki zevkten çıldırmış kudurmuş gibiydi. Hemen sabahtan beri gözleri ile yediği göğüslerime yapıştı ve yalamaya başladı. Beni masasının üzerine oturtarak bacaklarımı araladığı ve eteğimin arasından soktuğu eliyle amımı parmaklamaya başladı. Ben zafer kazanmışçasına rahattım ve bir yandan da seksin tadını çıkarıyordum. Süleyman o gün iç bir şeye aldırış etmeden hem götümden hem de amımdan beni sikmişti tabi bundan sonrası da gelmişti ve ben 2 ayda ofiste kendimin bile tahmin edemeyeceği pozisyonlara gelmiştim

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.