Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Babamın Arkadaşının Annemi Becermesini İzledim

| Genel | 9 Eylül 2016

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

_zuhal

Merhaba seks hikaye severler. Size Anlatacağım sex hikayesini uzun zamandır içimde tutuyorum. Böyle bir şey başkaları ile yüz yüzeyken nasıl paylaşılır inanın bilmiyorum. Bu yüzden bende internette seks hikayeleri yayınlayan bir sitede yayınlamaya karar verdim. En güzeli bu olacaktı ve ben biraz olsun rahatlayacaktım. Evet Babamın Arkadaşının Annemi Becermesini İzledim

O zamanlar Babam beni yakın bir arkadaşının yanına işe sokmuştu. Ben işe başladığım zamanlarda daha 18 yaşındaydım. Babamın bu adama koşulsuz güvenmesi beni gerçekten şok etmişti. Mehmet abi 29 yaşında bir adamdı. Babamla aralarında da baya fark vardı. Gel zaman git zaman samimiyetimiz artınca onun tam am delisi bir erkek olduğunu da anlamıştım. Sürekli bilgisayarında porno izliyor ve sürekli de 31 çekiyordu. Tabi ben bunu görmemiştim ama kendisi bunu bana söylüyordu. Tabi o bir su tesisatçısı olduğu için evine gittiği her kadın da tehlikedeydi doğal olarak. Neyse yavaş yavaş onun bu hallerine de alışmaya başlamıştım. İşi de artık tam anlamı ile öğrenmiştim.

Babam bazen iş için yurt dışına çıkar. Yine öyle bir zamandı. Ben babamın yurt dışına gitmesinden pek rahatsızlık duymam. Zaten aramız da iyi değildir. Ancak bu defa babam gidince Mehmet abi bizden çıkmaz olmuştu. Neredeyse her gün bize geliyor adam kendi evine gitmeye bile gerek duymuyordu. İşte yine öyle bir gün de hiç görmemem gereken şeyler gördüm O gece çok yorgundum ve erkenden yatmıştım. Bir ara ahhh diye bir sesle uyandım. O an rüya görüp uyandım sandım ama kendime geldiğimde bu seslerin hala devam ettiğini fark ettim. Seslerin nereden geldiğini merak ederek içeriye doğru geçtim. Ama zaten çok çaba harcamama gerek kalmadı.

Annem ve Mehmet abi benden saklanmaya bile gerek duymadan salonun ortasında sikişiyordu. Adam resmen kendini kaybetmiş annemin üzerine çıkmış kalın yarağı ile annemin amına girip çıkıyordu. Ben de net olarak bu anları görebiliyordum. Annem Mehmet abinin altında inim inim inliyor adam da hiç acımadan o kalın yarağı ile annemin amını deliyordu. Ben ise hiç sesimi çıkarmadan onları izlemeye devam ettim. Biraz sonra adam annemi kucağına aldı ve annemi yarağının üzerinde zıplatırken bir yandan da göğüslerini yalamaya başladı. Ben de ne yapayım onları boşalana kadar izleyip yarağıma asıldım. Daha sonra da hiç sesimi çıkarmadan odama geçip uyudum.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.