Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Doğduğum Gün Kızlığımı Bozdu

| Genel | 2 Ağustos 2016

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

_songul

Merhabalar; son dönemde herkes başından geçen sex hikayelerini anlatıyor ve bende bu duruma kayıtsız kalamadım. Ülkemiz aslında sanıldığı gibi çok içine kapalı değil, her gün yeni seks hikayelerinin yazıldığı bir yer. Benim başımdan sex hikayesi lise yıllarımda gerçekleşti. Okulun son günüydü ve veda partisi düzenlemiştik. Aynı zamanda benim 18. yaş günümdü ve kızlığımın bozulduğu gün.İzin verirseniz hikayeyi en başından anlatıp kendimi tanıtmak isterim.

İsmim Melike. 18 yaşındayım. İstanbul’un bir semtinde oturuyorum. Çocukluğumdan beri yaşıtlarıma göre çok farklıyım. Fizik olarak gelişmiş bir kızım ve olgunum. Bu sebeple mahallenin gençlerinin gözleri sürekli üzerimde olurdu. Her fırsatta bana arkadaşlık teklif ederlerdi. Sedat’ta bu çocuklardan birisiydi. Çok yakışıklıydı ama çok kavgacı bir çocuktu. Biraz serseriydi. Sanır beni ona çeken bu serseriliği oldu. Hiç bir şeye önem vermiyordu. Vurdum duymaz bir çocuktu. Ama benim yanımda çok daha farklı ve uysal davranıyordu. Sanırım bu yüzden ona güvendim. İlk yetişkinliğime onunla girdim ve kendi sex hikayemi onunla yazdım. Devam edeyim.

Hikayeyi canlı dinlemek yeni ve sıcak arkadaşlıklar kurmak için hemen ara : 00322 588 90 83

Okulun son günüydü ve Aksaray’da bir mekan kiralamıştık. Bir otelin club kısmını kapatmıştık. Çok kalabalıktık. Ayrıca benim doğum günüm olduğu için diğer arkadaşlarımdan biraz daha serbesttim. Biraz fazla içki içmiştim ve sarhoş olmama çok az kalmıştı. Sedat bu duruma kızıyor, biraz daha dikkat etmem için beni sürekli uyarıyordu. Ben yerimde duramıyor sürekli piste oynamaya çıkıyordum. Erkekler hemen etrafıma toplanıyor benimle oynamaya başlıyorlardı. Kalabalık arasına girdiğim zaman ise  yanlarından geçerken erkeklerin tacizine maruz kalıyordum. Bazen elle taciz ediyorlar, uzun süre kalırsam ise arkama geçip sürterek taciz ediyorlardı. Hala kızdım ve daha önce hiç seks yapmamıştım bunun  için bu durumu yadırgamam gerekirken, çok hoşuma gidiyordu. Durumu anlayan Sedat beni pistten uzaklaştırıyor, oturmam için sürekli kızıyordu. Bana böyle davrandıkça ben daha da şımarıyor onu öpmeye çalışıyor, masanın altından penisine dokunuyordum. Sedat kıp kırmızı olmuştu. Beni oradan çıkarmak istedi. İtiraz ettim. Zaman geçtikte kafam güzelleşiyor daha da saçmalamaya başlıyordum. Sedat’ın kulağına beni eğildim ve beni çıkarmasını söyledim. O da gidip otel görevlileri ile görüştü. O gün 18. yaş günüm olduğu için sorun çıkarmadılar ve bize bir oda ayarladılar. Sedat beni yatırıp odadan çıkmak istedi ama ben müsaade etmedim. Kafam çok güzeldi ve ilk kez böyle oluyordum. Açıkçası bu halimden biraz korkmuştum ve yalnız kalmak istemiyordum. Sedat beni yatırdı ve duş alacağını söyleyerek banyoya girdi. Ben ise uyumaya çalışıyordum ama midem bulanıyordu ve başım çok dönüyordu. Dayanamadım ve kendimi rahatlatmak için tuvalete gitmeye karar verdim. İşte o an hayatımda ilk kez bir erkeğin cinsel organını gördüm.

Sedat banyo yapmaya gittiğini söylemişti ama mastürbasyon yapıyordu. Penisini kaldırmış hızlı hızlı elleriyle kendini okşuyordu. İçimde bir şeyler kıpırdamıştı. Resmen büyülenmiştim. Alkolün etkisi mi yoksa gerçekten o penise dokunmak mı istiyordum bilmiyorum. Çok fazla tahrik olmuştum. İçimden istemsizce bir şeyler yükseliyordu. Bu heyecanı sex yapmam için mi yaşıyordum bilmiyordum. Dediğim gibi daha kızlığım bozulmamıştı ve hiç sex yapmamıştım. Ellerim istemsizce vajinama gitti. Bende kendimi ellemeye okşamaya başladım. Kendime her dokunuşum da ürperiyordum. Sonunda dayanamadım ve soyunarak Sedat’ın yanına banyoya girmeye karar verdim.

Perdeyi açtığımda Sedat şaşırmış ne yapacağını bilemez vaziyette, sağa sola bakıyor elleri ile penisini kapatmak zorunda kalıyordu. Sonunda asılı olan havlu dikkatini çekti ve onu alıp beline sardı. Ancak kocaman olan penisini saklamaya havlu da yetmemişti elleri ile gene destek yapıyordu. O esnada bana bağırıyor, çağırıyor sinirleniyordu. Kıp kırmızı olmuştu. Ben hiç konuşmadan yanına girdim. Yavaşça ellerini tuttum ve kenara çektim. Bir hareketle havluyu üzerinden attım. İşte şimdi o harika penis tam karşımda duruyordu. Sedat hala bir şeyler söylüyordu ama ilk an ki heyecanını üzerinden atmış yumuşamıştı. Penisini ellerimin arasına aldım ve okşamaya başladım. Sedat hafifçe inledi ve ileri doğru biraz kasıldı. Artık konuşmuyordu. Sadece beni izliyordu. Ben ise bir elimle kendimi okşarken diğer elimle penisi okşuyordum. Dizlerimin üzerine çöktüm ve bir öpücük penisin kafasına bir öpücük kondurdum. Sedat’ın nefesi kesilmişti. Hareketsiz kalmıştı.

Önce penisi öpmeye başladım. Yanlarından öpüyordum, kafasını öpüyordum kaldırıp testisleri ağzıma alıyordum. Sedat üzerinden şoku atmıştı. Saçlarımdan tuttu ve kafamı geri doğru çekti. Elleri ile penisini doğrulttu ve ağzımı açmamı söyledi. Söylediğini yaptım. Penisini ağzımın içine sokmaya başladı. Dudaklarımın kenarına bastırıyor hafifçe ağzıma sokup çıkarıyordu. Bu hareketler çok hoşuma gitmişti. Ağzıma almayı öğrenmiştim. Şimdi aynılarını ben kendi başıma yapıyordum. Penisi ağzımın içinde ileri geri yapıyor, bir elimle de mastürbasyon yapıyordum. Bir süre daha böyle devam ettik. Penis taş gibi olmuştu. Sedat kollarımdan tutarak beni kaldırdı ve dudaklarıma yapıştı. Küvetin içerisinde ayakta sevişmeye devam ediyorduk. Ateşli bir şekilde öpüşürken ben Sedat’ın penisini ve testislerini okşuyordum. O da benim göğüslerimi, popomu ve vajinamı okşuyordu. İkimizinde gözleri kapalı şiddetli bir şekilde öpüşüyorduk. Sedat birden beni kucağına aldı ve küvetten çıktık.

Beni yatağa fırlattı ve üzerime çıktı. Kıp kırmızı olmuştu. Tekrar öpüşmeye başladık. Bir eliyle göğüslerimi okşamaya devam ediyordu. O kadar şiddetli öpüşüyorduk ki dudaklarım kızarmıştı. Bu sırada penisi vajianama dokunuyordu. Her dokunduğunda tüylerim diken diken oluyordu. Dayanamıyordum kızlığım bugün bozulacaktı. O penisi içimde hissetmek istiyordum. Bunun için yanıp tutuşuyordum. Öpüşmeye devam ederken bir elimle de penisi tutmaya çalışıyordum. Bunu başardığımda vajinamın üzerine yerleştiriyordum. Sedat durumu anlamıştı. Öpüşmeyi bıraktı ve isteyip istemediğimi sordu. Daha önce hiç bir şeyi bu kadar istemediğimi söyledim. Dayanamadığımı bir an önce kızlığımı bozmasını ve o penisi içinde hissetmek istediğimi söyledim. Ben bunları söylerken bile Sedat zevk alıyordu. Çok hoşuna gitmişti. Eğilip vajinamı yalamaya başladı. Aklım başımdan gitmişti. Çığlık atmamak için ellerimi ısırıyor, Sedat’ın saçlarını çekip duruyordum ve ıslanmış, sırılsıklam olmuştum. Sedat kalktı ve penisini de biraz ıslattı. Vajinamın üzerine koydu ve bana son kez sordu. Tereddütsüz evet dedim.

Çok ağır hareket ediyordu. Canımı yakmamak için özel bir çaba harcıyordu. Penisi vajinamın üzerinde yavaş yavaş içime doğru kayıyordu. Zevk ve acıyı aynı anda yaşıyordum. Kafasını içime girmişti ve Sedat ağır hareketlerle ileri geri yapıyordu. Birden sert bir şekilde hepsini içime soktu. Ne olduğunu anlamamıştım. Küçük bir çığlık attım. Canım çok yanmıştı. Sedat hareketsiz bekliyordu. Acım dinmeye başlarken, Sedat’da tekrar küçük hareketlerle içimde ileri geri yapıyordu. Neredeyse hiç acı hissetmemeye başlamıştım. Sedat içimde gidip gelirken bende ona paralel olarak ileri geri yapıyordum. Popomu oynatıyordum. Artık rahatlamıştım. Sedat vajinamı düzerken bir yandan göğüslerimi okşuyor, diğer eliyle de vajinamı okşuyordu. Titremeye başladım ve boşaldım. Sedat’da aynı anda içimden çıkarak üzerime boşaldı. Penisinin üst kısımları kan içindeydi ki bir den içimden bir şeylerin geldiğini hissettim. Banyoya koştum ve içimde ki kan küvete boşaldı. Ayaklarım tutmuyordu. Çeşmeyi açtım ve duş almaya başladım. Bir süre sonra da Sedat yanıma geldi. Beraber yıkanırken tekrar azdık ve bir kere de orada seviştik.

Doğum günümde bekaretimi kaybetmiştim. Hayatımın en mutlu günüydü. Genelde kızlar, kızlıkları bozulduğu zaman mutsuz olurlar. Ancak ben özgür kaldığım için çok mutluydum. Bu zevki daha önce tatmadığım için kendime kızıyordum. Doğum günümde iyi ki kızlığımı bozdurmuş sex yapmışım. Artık hoşuma giden herkesle kendime yeni hikayeler yazıyorum. Onlarda diğer yazıya…

 

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.