Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

İNŞAAT İŞÇİSİ FANTEZİSİ İSTEYİNCE 6 KİŞİ SİKTİ

| Genel | 24 Şubat 2017

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

a

Porno hikâyeler arasında en çok ilgimi çeken öyküler bir kadını zorla ya da isteyerek siken ama birden fazla erkeğin öykünün parçası olduğu hikâyeler oluyordu. 18 yaşımda evlendiğim kocam 23 yaşımda olduğum sırada ölünce erkeksiz kalmıştım. Bu iki durum birleşince 25 yaşıma geldiğim sıralarda hemen her gece rüyalarımda 2 erkeğin aynı anda beni siktiğini görmeye başlamıştım.

Aslında cinsel yönü çok aktif olan bir kadın değildim. Hatta evlenmeden önceki erkek arkadaşım ve kocam beni siken erkekler olmuştu, başka erkeklerle yatmamıştım. Bu nedenle aynı anda 2 erkeği tavlamak ve yatağa atmak çok zor bir iş gibi görünüyordu. Eli yüzü düzgün ve bakımlı bir kadındım ama hiç tanımadığım iki erkeği yatağa atmak bana imkânsız gibi görünüyordu. Böyle olunca yine bazı gerçek sex hikâyeleri arasında okuduğum öykülerdeki gibi kadınsız kalan ya da karı sikmeye çok fırsatı ve imkânı olmayan erkekler arasından seçim yapmaya karar verdim.
u kararı verdikten sonra da en mantıklı olan yine bazı yaşanmış seks hikâyeleri içinde geçtiği gibi inşaat işçilerinden faydalanmak olabilirdi. Böylece en seksi kıyafetlerimi giyerek sokaklarda fellik fellik gezmeye başladım. Benim evden 3 sokak ileride yapılan yeni bir site inşaatında çalışan işçilerin çıplak tenleri ve iri ter damlaları kararımı vermemi sağladı. Ama ne diyeceğimi bilmiyordum. Harç karan işçilerden birisinin yanına gittim ve sordum: ‘beni sikmek ister misin?’. Bu soruya cevap vermedi ama beni elimden tutarak inşaatın arka taraflarında bulunan bir binaya götürdü. Bu arada ben de ona yakın olan işçilerden bir tanesinin daha elinden tutmuş ve bizimle gelmesini sağlamıştım. Onlara biraz ters geldi ama beni aynı anda sikmelerini istediğimi söyleyince itiraz etmediler. Biraz sonra birinin yarrağı amımdayken onun kucağında bulunuyordum. Diğeri ise arkama geçmiş ve sikini götüme sokmuştu. İnanılmaz heyecanlandığım ve çok zevk aldığım bu tecrübenin burada biteceğini düşünmüştüm. Ama inşaatta bedava ‘veren’ bir karı bulunduğunu duyan işçiler sıraya girmişler. İkişer ikişer gelmediler ama sırayla beni siken 6 inşaat işçisi fantezilerimi daha dikkatli şekilde planlamam gerektiğini öğrenmemi sağladılar.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.