Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Kampta iş karıştırdık

| Genel | 18 Ekim 2022

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Bu kamp gezisiyle uğraşıp uğraşmayacağımı tartışmıştım.

Kamp yapmaya karşı olduğumdan değil ve bu arkadaş grubunu tekrar görmek güzeldi ama yalnızken ve arkadaşların kız arkadaşlarıyla birlikteyken biraz dışlanmış hissediyorsun.

Çocuklar beni gelmeye ikna etmişti, bunu ayarladığımızda Jenny ile birlikteydim ama o beni ev sahibemizle yakalayıp terk etti.

Sanırım onu ​​sallayan, bizi yakaladığında ev sahibesine anal yapıyor olmamdı!

Her neyse, ben geldim ve birkaç güzel gün geçirdik. Yakındaki kasabayı ziyaret etmiştik ve üç barını tüketmiştik ve genellikle yaralanmıştık. Son akşamdı ve bir ziyafet hazırlamış ve birkaç şişe şarabı cilalamıştık. Hafta sonunun sonuydu ve sitedeki son insanlar bizdik, son gecemiz için hazırdık.

Hava kararıyordu ve bir ateş yakmıştık, diğerlerinin şekillerini hemen hemen seçebiliyordum, karanlığın ve şarabın bir karışımı görüşümü etkiliyordu.

Ben diğer üç çiftle birlikteydim, Dave, Londra’dan çok çekici sarışın bir stajyer avukat olan uzun süreli kız arkadaşı Sophie ile birlikteydi. Kev, Newcastle kızı, uzun siyah saçlı, koyu renk gözlü ve yürüyüş teçhizatının saklamadığı muhteşem bir figür olan Donna ile birlikteydi. Paul, Mags’le birlikteydi, çok hoştu, uzun bacaklı bir kızıl saçlı ve sevimli bir kıçı vardı.

Oğlanlar iyi iş çıkarmışlardı ve biz orada otururken giderek daha çok sinirlenmeye başlayınca, yine her şeyi berbat ettiğim için kendime lanet ettim.

Geç olmuştu ve hepimiz çadırlarımıza yığılmıştık, soyunup uyku tulumumun fermuarını çektim ve başımı eğdim.

Saatin kaç olduğu hakkında hiçbir fikrim yok, çadırımın fermuarını duyduğumda ve birinin içeri girdiğini hissettiğimde, oturdum ve konuşmak üzereyken bir el ağzıma vurup onu kapattı.

Şok oldum ve küçük çadırımda yer olsaydı bir vuruş yapardım ama savaşmak için gerilirken beynimde bir şey bunun küçük, yumuşak bir el olduğunu fark etti. Dişi.

Kişi benim çadırımdaydı ve elini kaldırdı (şimdi bunun bir kadın olduğuna ikna olmuştum) ve çadırın fermuarını geri çekti.

Vücudunun benimkine dokunduğunu hissettim, göğüslerini hissedebiliyordum, evet o kadındı, meme uçlarını tenimde sertçe hissedebiliyordum. Yüzü benimkine bastırdı ve ben öne eğildim ve öpücüğü kabul ettim. Dillerimiz birbirine değdi ve onun ağzıyla ağzımı keşfetmesine izin verdim.

Bu kimdi?

İyi öpüşüyordu ve elleri vücudumun üzerinden geçti, uyku tulumumu aşağı çekti ve şimdiki sert horozuma ulaştı. Beni tutarken iç çektim, avucunun içinde masaj yaparken nefesini hissettim.

‘Sen kimsin?’ Fısıldadım, parmakları dudaklarımı birbirine bastırdı, mesajı aldım.

Başını indirdi ve ağzının sıcaklığının horozumu yuttuğunu hissettim, arkaya uzandım ve toplarımla oynarken başı yukarı ve aşağı sallanırken, tüm uzunluğumu alırken bu hissin tadını çıkardım.

Bu bir süre daha devam etti, ta ki beni ağzından çekip üzerime çıkıp üzerime oturana kadar. Beni tutarak, onu kedi benim sikimi alana kadar vücudunu indirdi. İçine girdiğimde ikimiz de iç çektik ve üzerime kaydı. Islaktı ve ben ona kolayca kaydım, kendini tekrar kaldırmadan önce hissin tadını çıkarmak için tam uzunlukta duraklamamı aldı, tıpkı benim horozum kedisinden çıkmak üzereyken, bana geri çarpmadan önce tekrar durdu, horozumu içeri aldı inlemesine neden olan büyük bir hamle. Bir süre bunu yaptı, adımlarını hızlandırdı, böylece ben de onun içinde gümbürdüyordum.

Ağlamamak için yapabileceğim tek şey buydu, bu sansasyonel bir duyguydu, amı beni içine çekiyordu, bayıldım.

Her kimse de bundan bağışık değildi ve elinin çadırın etrafında bir şey aramak için gezindiğini hissettim. Bir giysi bulup ağzına attı, tıkaç arıyordu.

Gözlerim karanlığa daha çok alışmıştı, kim olduğunu göremiyordum, yine de harika göğüsleri vardı ve itiraf etmeliyim ki onun kimliğinden çok, ağzım ve dişlerimle meme uçlarını emmek ve alay etmekle ilgileniyordum.

Beni becerme hızının arttığını hissettim, nefesi daha ağırlaştı ve aniden üstüme vurdu, vücudunun doruk noktasında titrediğini hissettiğimde doğaçlama tıkaçla bir çığlığı bastırdı.

Orada yattık, derin bir nefes aldık.

Gagayı çıkardı ve beni tekrar öptü.

‘Sen kimsin?’ Tekrar fısıldadım, beni susturmak için bir kez daha parmağını dudaklarıma koydu.

Tekrar ayaklarını karıştırdı, ilk tepkim beni sert bir şekilde bırakacağıydı.

Endişelenmeme gerek yoktu, başı öne eğildi ve beni ağzına aldı, aşağı yukarı sallandı ve ben de tüm boyuma öğürmesi için başını ittim.

‘Siktir et’ diye fısıldadım, boğazından aşağı cum tam bir yük serbest bıraktım ve rahatladım. Dilinin beni temizlediğini hissettim.

Kıpırdadı, beni burnumdan öptü ve dünyasızca çadırdan sürünerek çıktı.

Ertesi sabah uyandığımda üç çiftin de uyanık olduğunu ve kahvaltı hazırladığını gördüm, hiçbiri gizemli kızın kim olduğuna dair bir ipucu vermedi, siteye baktım, tek insanlar bizdik, onlardan biri olmalıydık ama Ne kadar denesem de hiçbir belirti alamadım.

Üçünden hangisi olduğunu öğrenmemi istemediği açıktı, bu yüzden onu bıraktım, ama şimdi bile onun içeri girdiğini hissettiğim o anı yeniden yaşıyorum ve arkadaşlarımdan birinin çok güzel bir amcık parçası.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

  

195 total views, 2 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.