Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

KARDEŞİMİN SEVGİLİSİ HEM ANNEMİ HEM BENİ SİKTİ

| Genel | 17 Şubat 2017

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Gerçek sex hikâyeleri arasında bazen inanılmaz öyküler oluyor. Benim size anlatacağım hikâyem de aslında inanamayacağınız öyküler arasında yer alabilir. Çünkü 18 yaşında bir erkeğin 2 kız kardeşi ve annelerini siktiği bir öykü inandırıcı gelmeyebilir. Ama geçen hafta gerçekleşen bu serüveni kendim yaşadığım için en gerçek hikâyelerden bile daha gerçek olduğunu söyleyebilirim.

Kız kardeşim 17 yaşında ve benden 1 yaş küçük. Erkek arkadaşı ise benimle aynı yaşta ve yaklaşık 2 yıldır çıkıyorlar. Kardeşim yaşadıkları bazı maceraları anlattığı için erkek arkadaşının yaşına rağmen oldukça becerikli olan ve kocaman bir siki olan cazip bir erkek olduğunu biliyordum. Yine de aldatma hikâyeleri arasında yayınlayabileceğim bir macerayı onunla paylaşmayı, kardeşimin ardından onunla sikişmeyi düşünmemiştim.

Annem ise beni sadece 17 yaşındayken doğurmuş. Şimdi de oldukça fingirdek bir kadın olan annem babamla tanıştığında onunla yatmak için fazla beklememiş, böylece bana hamile kalmış. Babam 2 yıl önce öldüğü için oldukça genç ve güzel olan annem de erkeklerle çok vakit geçirmeye başlamıştı. Ama onu kız kardeşimin erkek arkadaşı olan Erkan ile sikişirken göreceğimi tahmin etmemiştim.

Kız kardeşimin doğum gününde Erkan bize geldi, önceden konuştuğumuz sürpriz partiyi hazırlayacaktır. Gelirken çok terlediğini söyleyip duşa girmek istedi. O duşa gidince ben de kardeşimin anlattığı kocaman siki uzaktan da olsa görmek için arkasından banyoya gittim. Ama girdiğimde daha tuhaf bir şey gördüm. Duş bölmesinde olan Erkan’ın önünde annem vardı. Annem de Erkan’ın ardından duşa gitmiş ve çocuğun büyük sikini görünce içine almadan duramamıştı. Kısacası annemi duşta domaltan Erkan onu güzel bir şekilde beceriyordu. Biraz seyrettikten sonra banyodan çıktım ama odamın aralık kapısından gözetlemeye başladım. Annem çıkınca ben banyoya gittim.

Annemi beceren Erkan baştan duş alıyordu. Üzerime aldığım bornozu bıraktım ve çıplak olarak yanına duşa girdim. Sex hikâyeleri içinde okuduğu bazı öykülerde olduğu gibi azgın bir aileye denk geldiğini almayan Erkan hiç duraksamadı. Biraz önce annemin amına koyduğu sikini ağzıma verdi ve onu kaldırmasına yardım etmemi sağladı. Birkaç dakika sonra kendisine gelen ve dikleşen iri sikini annemi siktiği pozisyonun aynısında bu sefer benim amıma daldırdı. Kardeşim salonda yaptığımız sürpriz parti hazırlıklarına bayıldı ama birkaç saat önce banyoda olanları görseydi ne derdi bilmiyorum

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.