Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Kate ve Mafya

| Genel | 13 Ekim 2022

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

“Haydi, şimdi sessizce.” Bir adam, tahta sandık taşıyan bir başkasına alçak sesle söyledi. Adam, Eşofman Mafyası’nda teğmen olan Rus bir gangster olan Dmitri Petrov’du.

“Neden suskunluk? Şehrin okçudan kurtulduğunu söylemiştin.” goon, patronuna ilk Hawkeye, Clint Barton’a atıfta bulunarak cevap verdi.

“Evet, ama hâlâ etrafta sürünen bir Örümcek, bir şeytan ve diğer okçu var.” Dmitry yanıtladı. Endişelendiği tek kanunsuz, diğer okçu Kate Bishop’du. Eşofman için NYC’de bir dayanak kazanmak için yaptığı son birkaç girişimi bozmuştu. 22 yaşındaki diğer kızlar dışarıda harika vakit geçiriyorlardı, ama Kate mutlu yerini suçluları alt etmekle buldu.

Aslında Kate Bishop, Dmitri ve adamlarının, tarihsel olarak Eşofmanların paravanı olan Fat Man’s Tyres adlı otomobil mağazasına park edilmiş olan gölgeli beyaz minibüsten yüklerini boşalttığını gözlemliyordu.

“Tanrım… Başka bir şey değilse bile, Dmitri ısrarcı…” diye düşündü Kate, otomobil dükkanını başka şüpheli bir şey için taramaya devam ederken. Kate, Clint’in hâlâ NYC’de olmasını, böylece espri yapacak birinin olmasını diledi. Bir ortak falan ama Örümcek Adam çok meşgul olduğunu söyledi ve Dare Devil denen adam onu ​​biraz ima etti. Yani, tek başına gitti. Bütün kahraman kanunsuz şey.

Kate, otomobil dükkanının düzenini bir kez daha iyi anlayınca ve toplamda 9 kadar Eşofman Mafyası kaçağı olduğunu anladı, işe gitti. Hedeflediği ilk şeyler, sokak lambaları da dahil olmak üzere otomobil dükkanını çevreleyen tüm ışıklardı. Şehir muhtemelen bunun için ondan nefret ediyordu.

Oklar, ustaca bir doğrulukla birlikte hızlı bir şekilde yayından ayrıldı. Ampuller patlayarak milyonlarca cam parçasına dönüştü ve gangster paniklemeye başladı.

“Bok! Okçu bu!” Bir serseri bağırdı.

“Ama gittiğini sanıyordum!”

“Kız okçu!”

“Doğru!” Kate, salaklardan birine doğru sarsıcı bir ok salarken haykırdı.

“Oooof!” Adam yere yığılırken homurdandı.

‘Dokuzdan biri.’ Kate, yanındaki binaya kıskaçlı bir ok atarken kafasından saydı. Kıskaç takıldığında, Kate bir sonraki pozisyonuna geçti. Eşofman, sesinin ve okunun nereden geldiğini anlayana kadar gitmişti.

“Bok! Su-Ka…” Dmitri binaların tepelerini tararken kendi kendine mırıldandı. Bu Kate Bishop’la ilk karşılaşması değildi ve kadın onu defalarca küçük düşürmüştü.

“Yeterince içtin mi Dmitri?” Kate, şüphelenmeyen iki adama iki ok daha bırakmadan hemen önce bulunduğu tuğla binanın çatısından alay etti. Aşağı inerler.

‘Dokuzda üç. Clint’e bu hikayeyi anlatmak için sabırsızlanıyorum. Kate bu düşünceyle sırıttı.

Dimitri bir kez daha Rusça küfretti. Endişeyle boğulduğunu hissedebiliyordu. Bu, yirmili yaşlarında bir ok ve yay olan bir kızın ellerinde onun için başka bir küçük düşürücü yenilgi olacaktı.

“Teslim ol ve bir kez daha kaybettiğini söylemek için patronuna geri dönmene gerek kalmayacak!” Gölgeleri koruyarak bir sonraki binaya atlarken Kate daha çok alay etti. “Aynı kıza da!” diye ekledi, başka bir ok bırakarak.

“Cyka blyat!” Dmitri hayal kırıklığını bildiği tek yolla ifade etti, bir başka salak ahmağın kendisini ifşa etmesini ve okçu kanunsuz tarafından alt edilmesini izlemesini biliyordu. Çaresizlik içinde Dmitri telsizini aldı ve yardım istedi. “Markov. Lütfen. Yardım.”

“Wilco.” Radyodan bir ses cevap verdi.

Dmitri sadece kendi adamlarıyla NYC’ye dönmemişti. Eşofman Mafyası, Dmitri’ye yardım etmek için ekibiyle birlikte Amerikan askeri eğitimi almış bir Amerikan Rus olan Markov Teller’i de göndermişti. Dmitri bu jest karşısında hakarete uğradı ve Markov’a istenmedikçe hiçbir şey yapmamasını söyledi. Kate Bishop için talihsizlik oldu.

Kate her ne kadar sokak seviyesindeki sıradan bir gangster teğmen için bir eşleşmeden daha fazlası olsa da, Markov farklı bir ligdeydi. Kate geldiğini zar zor gördü.

“Anladım.” Kate, Dmitri’nin adamlarından birine bir ok daha atarken kendi kendine mırıldandı. Adam aptalca arkasına saklandığı köşeyi dönmüştü.

“Ve bu dört…” Kate kutlamada yüksek sesle saymaya başladı ama ona doğru yuvarlanan metal bir kutunun sesiyle sevinci yarıda kaldı. “Bok!” Teneke kutu patladığında hemen bağırdı. Bu bir şok bombasıydı. Giydiği gölgeler bile flaşı çok az engelledi.

‘Kahretsin bu kötü!’ Kate kendi kendine düşündü. Kör ve aklı karışmış genç kadın kahraman, Markov ve adamları onun üzerine çöktüğünde kavga edemez.

Markov ve üç adamı, yayını terk eden ilk oktan beri kanunsuz kızı takip ediyorlardı. Markov her an üzerine atlayabilirdi ama Dmitri’nin emirlerine saygı gösteriyordu. Harekete geçtiğinde, Markov ve adamları son derece verimli bir şekilde hareket ettiler. Verimlilik yalnızca sıkı provalar ve deneyimlerden elde edilir.

“Ah! Numara! G-çık üstümden!” Kate onu yakalayan dört ele yüksek sesle bağırdı. Geldiklerini zar zor duydu. “Hayır!” Yayının elinden koptuğunu hissedince homurdandı. Kate elinden geldiğince mücadele etti, ancak bu adamlar tarafından kolayca alt edilebilir.

Kate görüşünü geri kazanmaya başladığında, dizlerinin üzerindeydi, elleri arkasından kelepçeliydi ve yumuşak bileklerini ısıran soğuk çelik kelepçeler vardı. Görüşü netleşmeye başladığında saldırganına baktı. Markov Teller’dı.

“Sen de kimsin?” Kate gözlerini önündeki adama dikerek sordu. Markov, kızın hâlâ ne kadar sert olduğuna gülümsedi ama sorusunu görmezden geldi. Adamın gülümsemesi Kate’in omurgasından aşağı bir ürperti inmesine neden oldu.

Markov, Kate’in arkasında duran adama onu ayağa kaldırmasını emretti.

“H-hey! Çekil üzerimden seni sürüngen!” Kate itiraz etti ve arkasındaki adamdan kollarını daha sıkı kavrayarak ayağa kalkmak için mücadele etti. “Vay! Hey sen ne yaptığını sanıyorsun!?!” Markov kıza doğru ilerleyip ellerini kızın vücudunda gezdirmeye başladığında Kate panik içinde bağırdı.

Yine de cinsel değildi. Planlı ve stratejikti. Kate robotik olmasından nefret ediyordu. Daha önce de aranmıştı ve daha önce her seferinde, aramayı yapan adam genellikle biraz özgürce davrandı. Nefret ediyormuş gibi davranırdı ama bir yanı bundan hoşlanırdı, bakışlar ve küçük el yordamları.

Bu farklıydı. Kendini küçük hissetti, sanki bir parçası bundan kurtulamayacağını biliyordu. Kendi liginin dışındaydı.

Aramadan Markov, iki telefonla birlikte Kate’in üzerinde bulunan birkaç bıçak üretti. Markov telefonları yere attı ve onları ezmeye hazırlandı.

“Bekleyin bekleyin! Bunları henüz ödemedim!” Kate şakayla bağırdı, ama bu telefonlar dışında izlenmek veya yardım için iletişim kurmak için gerçekten başka bir yolu yoktu. “NUMARA!” Markov üzerlerine tepinirken onlar parçalara ayrılırken o bağırdı. “Bunu ödeyeceksin! Ayda 19,99!” Hızla kontrolünü kaybettiğini hissettiği bir duruma biraz hafiflik katmaya çalıştığını söyledi.

Markov ve adamları, kızı ve onun bitmek bilmeyen esprilerini ve protestolarını görmezden gelmeye devam ettiler. Markov, adamlarından birine onu omzunun üzerinden aldı ve Dmitri’nin bulunduğu Şişman Adam’ın Otomobil Dükkanı’nın ofisine indirdi.

“Ah!” Kate, Dmitri’nin oturduğu masanın hemen önünde, kapıdan ofise atılırken homurdandı. “Oh… Hey Dmitri…”

“Cyka blat…” Dmitri mırıldandı. Sersemletici el bombasının patlamasını duymuş ama en kötüsünü üstlenmiş ve ofisine çekilmişti.

“Bir barış teklifi Dmitri.” dedi Markov ofise girerken ve masanın üzerine küçük bir spor çantası fırlatırken.

“Ne?” diye sordu Dmitri, çantaya bakarak. Çantanın içinde ne olduğunu görünce gözleri şaşkınlıkla açıldı. Çanta, görebildiği kadarıyla çeşitli seks oyuncaklarıyla doluydu. Kürekleri, vibratörleri, ekinleri, dildoları, cinsel sapkın bir çantada isteyebileceği hemen hemen her şey vardı.

“Adamların bana bu kadından ne kadar nefret ettiğini söylüyor.” Markov, “bu kız, o sinir bozucu şahin kahraman gibi davranarak” açıklamaya başladı.

“Rol yapmak mı? Ben-” Kate sadece sözünü kesmek için itiraz etmek üzereydi.

“Kapa çeneni!” Markov, elleri arkasından kelepçeli, hâlâ yerde olan kıza soğuk bir bakışla bağırdı.

Kate kuru bir yudum verdi.

“Buna biraz terbiye öğretmemiz gerekecek, değil mi?” Markov, Dmitri’ye Kate’in üzüntüsüne çok şey söyledi, “Dediğim gibi. Adamların bana sadece bu kızdan ne kadar nefret ettiğini değil, aynı zamanda onu ne kadar becermek istediğini de söylüyor. Şişman sikini onun küçük sıkı amına sokmayı ne kadar çok istiyorsun.”

Rus mafyasının onun hakkında nasıl konuştuğunu dinlerken Kate’in kalbi düştü ve midesi döndü. Odaya fırlatılmanın acısını üzerinde çalıştıktan sonra yavaşça ofis duvarına sırtını dayadı.

“Vay… Hey şimdi… Dmitri ve benim kesinlikle profesyonel bir ilişkimiz var…” dedi Kate, bir kez daha, markalı Kate Bishop esprilerinden biriyle duruma hafiflik katmaya çalışarak. Ne yazık ki, esprisi, Dmitri’nin ofisine atıldığı anda ona açlıkla bir aşağı bir yukarı bakmasını engelleyemedi.

Markov, Kate’in sırasız konuşmasını beğenmedi ve Dmitri’nin masasına attığı çantadan bir şey kaptı. Kate’in gözleri, elindeki bir yüzüğü görünce kocaman açıldı.

‘Kahretsin…’ diye düşündü Kate kendi kendine. Genç bir kadın olmasına rağmen, Kate tam bir üniversite deneyimine sahipti, bu yüzden halka şakanın ne olduğunu biliyordu. En sevdiği değildi. Korkutucu Rus-Amerikalı gangster ona doğru yürürken ilk kez ağzını kapalı tuttu. Bunun yerine gözlerini dikti ve ağzını kapalı tuttu.

“Şimdi susuyor.” Markov, başının arkasından bir avuç saçını tutup geri çekmeden önce yorum yaptı, “Açıl orospu… Ya da başka.”

“Ammph!” Markov yüzüne tokat atarken Kate ağzı kapalı bir şekilde havladı.

“Aç.” Markov emretti.

Markov’un aldığı tek şey meydan okumaktı. Markov’un iyi bir kısmı, kızın içinde ne kadar mücadele ve ruh olduğunu beğendi. Onu kırmak eğlenceli olacaktı. Markov sol elindeki halka tıkacıyla sağ elini aldı ve kahramanın ince boynuna sardı ve tutuşunu yavaşça sıkılaştırdı.

“Mmmph!” Kate ağzını açmadan sızlandı. Kate onun yumuşak boynunu saran sert elini hissedince gergindi. Kapalı ağzından mırıldanarak, “Aammph..” ciğerlerinin daralmaya başladığını hissederek kıvranmaya başladı.

‘Asla güvenli bir kelime vermedi…’ Kate, kendinden geçmeye başladığını hissettiğinde bile kafasında şaka yaptı. Bayılmanın eşiğindeyken Markov tutuşunu bıraktı.

Kate içgüdüsel olarak nefes nefese kaldı, ağzını açtı ve bir an için yalpaladı. O anda, Markov büyük halka tıkacı kızın ağzına kabaca soktu ve hızla sıktı. Kate ne kadar sıkı olduğuna yüzünü buruşturdu.

“Aaargha-aa-agrh”! Kate adama hakaretler yağdırmaya ve espriler yapmaya çalıştı, ama tek çıkan anlaşılmaz homurtular ve salyalardı. “Aaaagrh!” Kate saçlarından tutup ayağa kalkarken homurdandı ve ardından Dmitris’in masasına sürüklendi ve üzerine çarptı. “Auughh…” Kate kendini Dmitri’nin kaya gibi sert sikine bakarken, eşofman pantolonunun yapmadığını görünce inledi. “Yuri, Pavel .

” Markov, dışarıda duran adamlarından ikisine seslendi: “Onu aşağıda tutun.” O sipariş verdi.

“Aaagrh..” Kate, Markov’un adamlarının onu masaya bastırdığını hissederek itiraz etti. Bir adam elini küçük sırtına koyarak onu masaya tutturdu, diğer elini ise Kate’in atkuyruğunu çekmek için kullandı ve onu Dmitri’nin kasıklarına bakmaya zorladı. Diğer adam bacaklarını ayırdı ve kıçını dik durması için zorladı.

Kate kendini daha önce zor durumlar içinde bulmuştu ama her zaman bir çıkış yolu varmış gibi hissetmişti. Burada, eller arkasında kelepçeli, ağzında bir tıkaç ve iki çok daha güçlü adam onu ​​bir masaya sabitlerken, sikini onun içine sokmaya hevesli bir adamla Kate umutsuz hissetti.

“Aaaagrh..” Kate çaresizce masaya ve onu masaya sabitleyen adamlara karşı kıvranırken inledi. Milyonlarca yıl geçse bile, hiçbir çıkış yolu olmadan böyle bir duruma düşeceğini düşünmemişti. Böyle çaresiz ve benzeri bir durumun onu bu kadar ıslatacağını hiç düşünmemişti…

“Şimdi. Dimitri.” Markov dikkatini tekrar Eşofman Mafyası teğmenine çevirdi. “Benim teklifim. Basit.”

“Yah…” diye yanıtladı Dmitri, masasında kıvranan ve mücadele eden güzel kahramanın görüntüsüyle dikkati dağıldı.

“Kızı tut ve ne yaparsan yap sana verirdim ama Pakhan onu örnek almak istiyor.” Markov açıklamaya başladı. Kate onun söylediklerine çok heyecanlanmadı. Markov devam etti, “Ama, bu ‘kahraman’ için geçmişinizi göz önünde bulundurarak, onu uygun gördüğünüz şekilde kullanmanız için size bu geceyi vereceğim. Bir iyi niyet göstergesi olarak.”

“Aaagrh!?!” Kate, mafya kaptanının teklifine karşı çıktı. Markov kıza bir bakış fırlattı ama bu onu susturmak için pek işe yaramadı.

“Bu çok cömertsiniz, yoldaş Markov…” dedi Dmitri, sürekli baş ağrılarının ve aşağılanmalarının kaynağı olan kızın gözlerine bakarak. Kate’in midesi, genellikle aptal bir zavallı olarak düşündüğü adamın yüzüne çarpık bir gülümsemenin süzüldüğünü izlerken midesi bulandı.

“Aaagrhh…” Kate, Dmitri’nin sandalyesinden kalktığını ve kaya gibi sert sikinin bol eşofmanının içinde belirdiğini izlerken inledi. Kasık onun yüzündeydi. Bundan nefret etti ve onu masaya dayayan iki büyük gangstere karşı kıvranmaya devam etti.

“Bütün deliklerini sikebilir miyim?” Dmitri,

“Yarın sabah dokuza kadar vaktin var. O zaman onu almaya geleceğim.” Markov, “Onu çok fazla incitme” dedi.

‘Dokuz!?! Beni çok kötü incitme!?! Bu kötü!’ Kate kendi kendine düşündü. Saatin kaç olduğunu bilmiyordu ama yine de ‘sabah dokuza kadar kinci bir sürüngenle yalnız kalmak için uzun bir zaman gibi geliyordu’ diye düşündü.

saat 11:00 idi

“Gidiyorsun?” diye sordu Dmitri, eşofmanının kumaşına sikiyle neredeyse gelişigüzel bir şekilde Kate’in yanağına tokat atarken.

Kate tiksintiyle sersemlediğini hissetti ama değerli bir şey yapamayacak kadar çaresizdi. Elleri arkasından kelepçeli, iki etli gangster tarafından tutulurken, ağzı ağzını ağrıtan büyük bir halka tıkaçla ağzı zorla açıldı.

“Baba. Yuri ve Pavel’i, onu tutmanıza yardım etmeleri için burada bırakacağım ve her neyse…” Markov, Dmitri’nin ofisinden ayrılmaya giderken yanıtladı. Markov, kapıyı arkasından kapatmadan önce Dmitri’ye başıyla selam verdi.

Dmitri dikkatini masasına yaslanmış, yüzü kasıklarına gömülmüş çaresiz kadın kahramana çevirdi. Kate, adamın sikinden güzel ve büyük bir lokma yemekten başka bir şey istemiyordu.

“Şimdi… Suka… Seninle ne yapacağız…?” diye sordu Dmitri, onunla konuşurken Kate’in gözlerine bakabilmek için bir adım geri atarak. Rus gangsteri, kız güzel, delici mavi gözleriyle ona bakarken horozunun zonkladığını hissedebiliyordu. Çömelmeden ve devam etmeden önce kıza bir sırıtış verdi, “Ve ne derken, demek istediğim, ilk önce hangi küçük deliğini sikeyim?”

Dmitri’nin yüzü Kate ile aynı seviyedeydi. Adama kafa atmak, hatta başka tarafa bakmak istese de, Yuri, Dmitri’nin istediği şekilde kafasını yerinde tutmak için saçlarını güçlü bir şekilde tuttuğu için yapamıyordu. Kate soruyu aklından çıkarmadı, ne söylerse söylesin anlaşılır olurdu ve öyle olsaydı bile adam büyük ihtimalle bunu görmezden gelirdi. Onu küçük düşürmeye yönelik başka bir girişimdi.

“Ne? Esprili açıklamalar yok mu?” espri yok mu? Hiçbir şey yok mu? Ha… korkmuş mu?” Dmitri alay etti, kızın yüzünü okşayarak tiksintiyle titremesine neden oldu. Dmitri, kanunsuz kızın yüzüne gelen korkuyu görünce sırılsıklam oldu.

“Aaaa!” Dmitri’nin eşofman pantolonunu ve külotunu aşağı çekmesini izlerken, horozu ve topları bel bandından fırlayacak şekilde protesto etti. “Ahh!” Orta yaşlı Rus gangsterlerin horozu yüzüne tokat atarken Kate homurdandı.

‘Aman tanrım…B-bu olamaz… Biri beni kurtarsın! Clint! Biri lütfen!’ Kate, ağlama dürtüsüne karşı savaşırken umutsuzluğa kapıldı, eğer ağlarsa onun gibi bir kahraman olacağına inanmıyordu.

Yuri ve Pavel, kız ellerinin altında gitgide daha sert kıvranırken ve iniltiler ve sızlanmalar bırakırken, horozlarının kanla dolduğunu hissetmekten kendilerini alamadılar. İyi adamlardı, ama diğerleri kadar şehvetliydiler ve düşünceleri, çaresiz kadın kahramanla kendi sıralarını alma fantezilerine dönüştü.

Dmitri, aletinin ucunu Kate’in diline dayadı. Kate bu adamları öldürmek istedi, ama tamamen çaresizdi ve sadece hayal kırıklığı içinde kıvranabiliyordu, bu da erkekleri daha da heyecanlandıran, onun sıkı vücudunun kıvranmasını izliyordu.

“Şimdi Kate… Sikim ne kadar güçlü olabileceği için özür dilerim… Bir süredir eve gitmiyorum… Aptal, küçük, kanunsuz bir kaltağı kovalamakla çok meşgulüm.” Dmitri, horozunu yavaşça ağzına kaydırırken zavallı kadın kahramanla alay etti. Sikinin etrafındaki metal bir halka tıkacının hissini asla umursamadı, ama genç kadının dudaklarının horozunu sarması ve dilinin altından kayması hissi eşsizdi.

“Aaamp-aagrp-agrh!” Kate gagged, gangsterin horozunu sert bir şekilde ısırmaktan başka bir şey istemiyordu. Kate de yüzük şakasının büyük bir hayranı değildi.

“Mmmm! Blyat! Kahretsin! Kate! Sen gerçek bir küçük shlyukhasın!” Dmitri, horozunu çaresiz kahramanın boğazının derinliklerine iterken bağırdı, onun boğulmasına ve daha sert ve daha sert tıkanmasına neden oldu.

“Aagrh-aaagrh—agrhha-agrhrh!!” Dmitri, 9 inçlik kalın terli horozunu boğazından aşağı iterken, Kate nefes almakta zorlandı. Kate, Dmitri’nin sikinde boğulduğuna inanamadı. Her şey gerçeküstü korkunç bir kabus gibiydi. Gangster onu kullandıkça amının ıslandığını ve ıslandığını hissetmekten nefret ediyordu.

“Aman tanrım… Kötü adamların onu yakalayıp kullanmasından azgın olan İntikamcı olamam… Şimdi katılmama bile izin verirlerse…” Dmitri onu yakalaması için ona bir dakika verirken Kate kendini düşünürken buldu. nefes aldı ve horozunu çıkardı, horoz güzel yüzünü tokatladı.

Yuri ve Pavel’in horozları, Dmirti tarafından tokatlanan ve alay edilen çaresiz kadın kahramanı görünce daha da sertleşti.

“Bu tıkaçla bile, Kate’i iyi sikiyorsun.” Dimitri övdü. Kate onun adını kullanmasından nefret ediyordu.

“Aaah…” Kate zayıfça konuştu. Dmitri, horozunu sert ve sert bir şekilde ağzına ve boğazından aşağı iterek yanıtladı ve ağzını sertleştirdi, “Aagrh!!”.

“Kapa çeneni Suka!” Dmitri, zavallı kızın yüzünü sertçe becermeye başladığında, Yuri başını kaldırıp hala, “Beni kaç kere kandırdın…” diye sordu Dmitri, kızın yüzünü ve burnunu kalın tüylerine bastırırken tısladı, “Beni küçük düşürdün. …!” ekledi, “Tsk! Şimdi kendine bak! Sikimde boğuluyor!”

“Aaampgrh!” Kate nefes almaya çalışırken boğuldu ama Dmitri sadistçe yüzünü daha da uzun süre aşağıda tuttu. Öksürüğü düzensizleşene ve yüzünden gözyaşları akana kadar değildi, bir sürü tükürük ve tükürük ağzından ve çenesinden aşağı damlıyordu, sonra Dmitri sikini geri çekti. Kızın nefes almasına izin verecek kadar.

“Merak etme Kate. Pratik yapmak mükemmelleştirir.” Dmitri, horozunu ağzına ve boğazına geri sokarken alay etti, öğürme seslerine daldı ve yüzünü merhametsizce becerirken boğuldu.

“Aa-aar-aamammpmmpgrh!” Kate, boğazında kalın, orta yaşlı horozun zonklamaya ve düzensiz bir şekilde atmaya başladığını hissettiğinde gagged ve sızlandı. “Aaa-aamgprh!” Dmitri’nin horozu boğazından aşağı kalın cum dizileri püskürtmeye başlayınca boğuldu ve onu hızla doldurdu. “Aaagrh-aagrh!” Kate boğuldu ve ağzı cum ile dolduğunda öksürdü, tükürük tükürdü ve horozun etrafındaki cum hala boğazının derinliklerine itti.

Dmitri, kızın şimdiye kadar ne kadar boşaldığını neredeyse boğulduğunu fark ettiğinde kızın boğazına boşalmayı bile bitirmedi, bu yüzden horozunu çıkardı ve kanunsuz kişinin güzel yüzünün her yerine kalın boşalmasını püskürtmeyi bitirdi.

Kate öksürdü ve Dmitri sikini çıkardıktan sonra cum ve kendi tükürüğünü öksürdü. Öksürürken, gözleri kapalı, zalim adamın sıcak cum iplerinin yüzüne sıçradığını, yüzünü tamamen kapladığını hissetti. Kate aşağılanma ile yanıyordu.

Saat 23:40’tı.

Hawkeye olarak da bilinen Kate Bishop, çaresizce kelepçelenmiş ve D-dereceli bir suçlunun masasına yapıştırılmıştı, yüzü meni ile kaplıydı.

“Şimdi, shlyukha, cezalandırılacaksın.” Dmitri, geri adım atmadan ve pantolonunu düzeltmeden önce horozunu Kate’in cum kaplı yüzüne bir kez daha tokatlarken açıkladı. Şimdilik şehvetini doyurduğuna göre, küskünlüğü kalmıştı.

Ah dostum… Bu değildi…’ diye düşündü Kate, soğukkanlılığını yeniden kazanırken.

“Aaaaah! Aaaaah!” Dmitri arkasından dolaşırken Kate inledi ve itiraz etti. “Aaaahh…” Kate bir elin kıçını sertçe kavradığını hissedince inledi.

Dmitri el yordamıyla kolejlinin sıkı yuvarlak kıçını pantolonunun kumaşından okşadı. Her zaman onun harika bir kıçı olduğunu düşünmüştü, o bölgeden onu aşağılamak için geldiği onca zaman. Dmitri halka tıkacı açtı ve ağzından düşmesine izin verdi. Dmitri ayrıca Yuri’ye at kuyruğunu bıraktırdı.

Kate pozisyonundan olabildiğince geriye baktı, hala masanın üzerine eğildi, ama omzunun üzerinden bir gözüyle Dmitri’ye baktı, diğeri hala üzerine damlayan cum ile kapalıydı.

“Dimitri! Seni lanet sürüngen! Senin-aiyeeowww’nu keseceğim!” Kate kısır bir tirad başlatmıştı, ama kıçına bir kürek tarafından acı bir şaplak tarafından kesildi. “Ay-ah! Hey! St-dur şu u-sürtük-Aiye-ow! Vay canına! Vay canına! S-dur! OWWW!!” Dmitri ona şaplak atmaya devam ederken Kate sadece acı içinde tekrar tekrar havlamak için itiraz etti.

Dmitri, bakışları yüzünden solmaya başlayan kıza sadist bir gülümseme gönderdi. Bravado’su yıkılıyor gibiydi.

“Merak etme Kate. Daha yeni başlıyoruz.” dedi Dimitri. Kahramanın kıçına saldırısını bir anlığına durdurdu ama aynı zamanda Yuri’ye pantolonunu aşağı kaydırmasını emretti. Yuri, iyi bir adam gibi, emri takip etti.

“Eminim Clint asla böyle şeyler yaşamak zorunda kalmamıştır…” diye düşündü Kate, komediyle sakinleşmeye çalışarak.

“H-hey! yenisin! Bırakmama yardım edersen sana izin veririm!” dedi Kate, onu Dmitri’nin her zamanki ekibinden tanımayan adama bakarak. Böyle aşağı bir konumdan bir salağın yardımını isterken, kendini gülünç hissetti ve biraz utandı.

“Yuri yeni olabilir, ama yine de içi boş sürtüklerden daha yükseğe düşüyor. O yüzden kapa çeneni suka, yoksa seni daha çok inciteceğim.” Dmitri, kahramanı cezalandırmak için kullanabileceği daha fazla araç bulmak için çantayı karıştırırken cevap verdi.

Ne yazık ki, önerisi göz ardı edildi ve pantolonunun belinden dizlerine kadar zorla indiğini hissetti, böylece hippi tarzı pembe külotu havada yapışan kıçında tam olarak göründü. Kıç yanakları da güzel ve kırmızıydı. Pantolonunun indirilmesi Kate’in mücadelesini yeniden alevlendirdi ama o masa ile iki iriyarı Rus arasında kıvranıp kıvranırken eskisi gibi boşunaydı.

“Çok tatlı Kate.” Kate’in mücadele ederken havada sallanan pembe külotlu kıçını görmek için çantadan başını kaldırarak yorum yaptı.

“Bu Dmitri’nin yanına kâr kalacağını mı sanıyorsun!?!” Kate mücadele ederken ateş etti. Oldukça manzaraydı, genç kahraman kelepçeli, kıçı havada pembe külotla kaplı bir masanın üzerine eğilirken, kendisini kaçıranlara küfürler ve tehditler savurdu. Dmitri, horozunun tekrar sertleşmeye başladığını hissederken kıkırdadığı için komik ve erotikti.

Dmitri, Kate’in arkasından yürüdü ve zaten ağrıyan kıçını kürekle okşamaya başladı. Kate yüzünü bir sonraki darbelere hazırlayarak yüzünü buruşturdu.

“Seni gerçekte olduğun gibi görmediğimizi sanma, shlyukha? Küçük amının ne kadar ıslak olduğuna bak, sevimli küçük külotunu sırılsıklam etmişsin…” Dmitri, külotunun kasıklarının ne kadar ıslak olduğunu fark ederek yorum yaptı.

“Ah! Numara! S-dur! Seni lanet sürüngen!” Kate, Rus gangsterinin parmaklarını amına sürtmeye başladığını hissettiğinde bağırdı,

‘Hayır! Kate’i durdur. Odak! Bundan nefret ediyorsun! Bundan nefret ediyorsun!’ Kate içinden bir inilti çıkarma dürtüsüne karşı koymaya çalışırken bunu kendi kendine söyledi.

Dmitri ve iki serseri, Dmitri, külotunun kumaşından şişmiş klitorisine parmağını bastırırken, kız dudaklarını ısırırken dikkatle izlediler.

“İnleme shlyukha!” diye sordu Dmitri, klitorisine daha çok bastırarak.

“Nnghh-ahh-hayır! Seni p * ç!” Kate ağzından küçük bir inilti kaçmasına izin vererek bağırdı. Talihsiz kahraman aşağılanma ile yandı.

“Bir kahramansın, sadece parmaklarımdan inleyen Kate.” Dmitri alay etti, “Kendimizi geçmemiz çok kötü.” dedi Dmitri, sesi yeniden ciddileşerek. “Yine de cezalandırılman gerekiyor.”

Dmitri, kızın inlemesini duymaktan zevk aldı ama kahramanın ağladığını duymak istedi.

“Ah! Numara! Yeteri kadarı! Ciddi olacaksın-aaaiyee-Oww! Vay canına! Oww! Owwww!” Kate başka bir tehdit tiradı başlatmaya çalıştı ama bir kez daha Dmitri kıçına şaplak atarken ciyaklaması ve havlaması ile sonuçlandı. Kate’in külotunun ince kumaşı, kıçının örttüğü yerlerini korumak için çok az şey yaptı. “Owww…ouch…seni kahrolası pislik Dmitri!” Kate ağladı, acıdan gözleri yaşardı.

Kate’deki kadın kahraman utanç içinde kaybolmak istedi ama Kate’deki sapık küçük mazoşist daha fazlasını arzulamaya başladı. Elbette Kate, onu kaçıranlara bunu asla söylemezdi ama söylemesine de gerek yoktu. Islanmış külotları onlara yeterince şey anlattı. Ne olursa olsun, gururu kırılmasına ya da boyun eğmesine izin vermiyordu, eğer yaparsa Clint’le ya da herhangi biriyle nasıl yüzleşebilirdi.

“Zaten ağlıyor musun Kate?” Dmitri, kürekle onun ağrılı kırmızı kıçını okşarken alay etti. Daha sonra diğer elinde başka bir kürek getirdi ve onunla Kate’in kıçını da okşamaya başladı. “Şimdi suka, hangisini tercih ettiğini söyle.”

Kate, poposuna dokunan havalı tahta kürek karşısında yüzünü buruşturdu. Sapkın bir pinpon raketine benzeyen diğer raketten çok daha ağır ve yoğundu.

“Bu?” Dmitri, arka arkaya ping-pong raketiyle sertçe aşağı inmeden önce sordu.

“Ah! Vay!” Pong küreği kıçına, karşı yanaklarına çarpıp, Dmitri’nin ve odadaki iki haydutun sevincine bir kez daha yalpalarken, Kate ciyakladı.

“Ya da bu?” Dmitri, pong küreğini bırakıp iki elini kullanarak hava akımı delikleri olan 14 inçlik meşe küreği zavallı Kate’in sıkı yuvarlak kıçına doğru sallamak için sordu.

“AH-OWW!” Büyük tahta kürek kıçına düştüğünde Kate şiddetle çığlık attı. O daha çok pinpon kürekini tercih etti… Fikrini söyleyemeden, Dmitri kıçına bir tokat daha indirdi. Dmitri, kıçı kıpkırmızı olana ve yüzü gözyaşlarıyla akana kadar büyük kürekle ona acımasızca şaplak atarken Kate tekrar tekrar havladı. Kate bacaklarının acıdan titrediğini hissedebiliyordu. “Oww…owww…” Dmitri onun çok ağrıyan kıçını havalı meşe kürekle okşarken Kate inledi.

Cezana ara vermek ister misin Kate? diye sordu Dimitri.

Saat 12:10’du.

Kate Bishop yorgun ve aşağılanmış durumdaydı. Acımasızca dövüldüğü için ağzı hâlâ ağrıyordu ve şimdi kıçı yanıyormuş gibi hissediyordu. Hâlâ çaresizce maun olduğunu düşündüğü bir masaya iliştirilmişti. Bir mola olasılığı kulağa harika geliyordu.

“Evet…” dedi Kate. Bunun için bir tür sapkın bükülme olacağını biliyordu.

“O zaman Yuri yoldaşına onun sikini emmeyi çok istediğini söyle.” Dmitri, goon’u şaşırtmak ve sevindirmek için çok şey emretti. Bu çile sırasında ilk kez Yuri’nin taş gibi soğuk yüzünde sinsi bir sırıtış belirdi.

“Teşekkür ederim Ser!” Yuri, horozunun sert ve kafası Kate’in lanet düşünceleriyle dolu olduğunu söyledi.

“Elbette…” diye düşündü Kate kendi kendine, siki emmeye zorlanmak fikrine neredeyse komik bir şekilde çileden çıkmıştı. Dmitri’nin sikini şimdiye kadar ıslak ahlaksız amına sokacağını ummuştu, ama piç onu bekletecekti. O piç için yalvarmak üzere değildi, onu şaplak atmaya devam etmesini de istemiyordu. Başka ne seçeneği vardı?

Dmitri bir kez daha geri dönüyormuş gibi yapınca Kate irkildi.

“Peki! Peki! Lütfen. Yapma… Ben söyleyeceğim…” dedi Kate mahcup bir şekilde, biraz yenilmiş. Yuri, kasıkları Kate’in yüzünün önüne gelene kadar masanın etrafında yürüdü.

“Yapmazsam, her şekilde bana tecavüz etmekten daha çok incitecekler… bu şekilde, belki gücümü toplayabilirim…” Kate mantıklı bir açıklama yaptı. Erkeklerin onu daha fazla kullanmaları fikriyle, amının biraz titrediğini hissetse de, bir yanı hala bunu istemediğine inanıyordu.

“Augh..” Yuri atkuyruğundan tutup başını geriye doğru iterken Kate inledi, böylece ona bakmak zorunda kaldı.

“Peki shlyukha? Bekliyorum.” dedi Yuri ve sonra kızın yüzüne tükürdü. Yüzüne indi ve yüzünün sağ tarafından aşağı damladı, onu hala kaplayan cum ile karıştı. Adamlar kıkırdadı.

“Ugh…p-lütfen Y-yuri..”

“Bu efendim ya da efendin, kaltak!” Dmitri hırladı ve küreği geri sardı.

‘Ah bu adil değil!’ Kate, kürek aşağı sallanmadan önce düşünmeyi başardı.

“Aiyee-oww!” Kate çığlık attı, “Ohh-siktir! Üzgünüm! B-lütfen Bayım!” kahraman kendini düzeltti. “Lütfen efendim…Ben… uh… sikinizi emmek isterim.” Söylemeyi başardı, ama alaycılığı gizlemekle iyi yapmadı.

Dmitri bunu duyabiliyordu ve uyarı vermeden hızlı bir şekilde art arda birkaç şaplak şeklinde hızlı bir şekilde karar verdi.

“Oww! Oooh-OWW!” Kate, “Tamam! Peki!” Kekeledi, kendini toplamak için biraz zaman ayırdı. “P-lütfen efendim…S-kini emmeyi çok isterdim…” dedi Kate, daha şehvetli bir ses tonuyla. Her erkeği biraz daha zorlaştırmak için yeterliydi. Dmitri, horozunun tekrar sertleştiğini hissedebiliyordu.

“Elbette shlyukha yapardın.” Yuri, pantolonunu karıştırırken ve 8 inçlik kalın horozunu çırparken söyledi. Kendisinden önceki Dmitri gibi, Yuri horoz Kate’in yüzüne birkaç kez tokat attı ve horozunun ucunu onun yumuşak pembe dudaklarına dayadı.

“Bunu yapmak üzere olduğuma inanamıyorum…” diye düşündü Kate, ağzını daha da açarken utançtan yanarak.

“Aaampgrh…” Yuri horozunu ağzına ve yavaşça boğazından aşağı iterken Kate inledi. Yuri, onun horozunu almak için mücadele etmesinin görüntüsünden ve sesinden keyif aldı.

Neyse ki Kate için çok fazla “yapması” gerekmeyecekti, çünkü Yuri, kendisinden önceki Dmitri gibi, bir kızın ağzının onun acımasızca suratını sikebileceği bir sikiş deliği olmasını seviyordu. Kate’in tek yapması gereken çok fazla boğulmamak ya da sikini ısırmamaktı.

“Aaampgrh-aagrh-argrh!” Kate, Yuri kasıklarını onun yüzüne bastırıp, horozunu boğazının derinliklerinde tutarken boğuldu. Dmitri, Kate’in Yuri’nin horozunda boğulmasını izlemeye bayılıyordu, kendi horozu kızın hava almak için masaya karşı kıvrandığını ve Pavel’in onu aşağıda tuttuğunu görünce zonkluyordu.

“Mmm… Kahretsin!” Yuri, horozu zonklarken inledi. Adamın sikini bir süredir emmemişti. Kate’in ağzı, kendi kaba ellerine ve biraz losyona her zamanki muamelesiyle karşılaştırıldığında cennet gibi geliyordu.

“Aaagrh!” Kate, horozun zonkladığını ve boğazından aşağı tanıdık bir şekilde titrediğini hissettiğinde ağzını kapattı. “Aagrh!” horoz boğazını kalın bir cum ipiyle doldururken boğuldu. Dmitri’nin aksine, Yuri ilk hamlesinden sonra sikini kızın boğazından ve ağzından çıkardı, kalın yapışkan yükünün geri kalanını her tarafına püskürttü.

‘İğrenç…’ diye düşündü Kate. Yüzünden aşağı başka bir cum tabakası damlarken gözlerinin ikisi de kapalıydı.

“Tanrım… Markov’un sizleri daha çok dışarı çıkarması gerekiyor…” dedi Dmitri, Yuri’nin bu kadar kısa sürmesine şaşırarak. Dmitri için zamanlama işe yaradı, ancak horozu kaya gibi sertti ve tekrar sevişmeye hazırdı.

Saat 12:30 idi.

Yeni Hawkeye olarak da bilinen Kate Bishop, adaşı kadar yaşamıyordu. Yakalandığından beri Kate kaçma konusunda çok az ilerleme kaydetmişti. Yüzü bir kez daha, kıçı parlak kırmızı ve alevler içindeyken, yüzüne damlayan ve gözlerini kapatan kalın bir cum tabakasıyla kaplandı. Tüm bunların en utanç verici yanı, amının ne kadar ıslandığı ve erkekler onu taciz etmeye devam ederken ne kadar azgınlaştığıydı.

Dmitri küreği bıraktı ve ellerini Kate’in çıplak uyluğunda gezdirmeye başladı, bir elini onun suyuyla ıslanmış olan külotunun kasıklarına götürmeden önce ağrıyan kıçını hafifçe okşadı.

“Blah-splegh-h-hey…ne-aiye-oww!” Kate tükürük tükürdü ve Dmitri onu tekrar pong kürekle şaplaklarken protesto etmek için sadece bağırmak için boşaldı. Gözleri kapalıyken, Dmitri’nin onu tekrar dürttüğünü ve amını dürttüğünü hissetmişti. “Ahh-noooo…” Kate, külotunun aşağı çekildiğini hissederek, odadaki üç erkeğe kaygan ıslak küçük amını ortaya çıkarırken sızlandı ve zayıfça kıvrandı. Neredeyse parlıyordu.

‘Şimdi t-bu gerçekten olamaz!’

Dmitri, Yuri’nin Kate’in ağzını bu kadar çabuk bitirdiği için mutluydu, onun horozunu onun sıkı amına doğru iterken ona kahramanca çığlık atıp ağlamak istedi.

“B-lütfen… Dmitri..s-efendim…” dedi Kate adama yalvarmak için boşuna bir girişimde, “B-lütfen efendim, onun yerine senin sikini s-emeceğim..”

Adamlar Kıkırdadı, özellikle Dmitri, kahramanın görünüşte ne kadar alçaldığını görünce. Yan kahramanındaki dikenden, sikini emmek için yalvaran inleyen bir kıza. Dmitri hayatı sevdi ve kızın ricalarını görmezden geldi, bunun yerine

“Gerçekten biraz sürtüksün Kate.” dedi Dmitri, horozunun ucuyla ne kadar ıslak olduğunu hissederek.

“Öf! Nooo…” Kate, yaşlı Rus gangsterin yavaşça ve metodik olarak sikini ona doğru ittiğini hissederken inledi. Sadece dudaklarını ısırdı ve bacaklarını birbirinden ayıran Pavel’in ve onu önden tutan Yuri’nin kavrayışında zayıf bir şekilde kıvrandı ve o sperminin yüzünden damlamasını izlemenin keyfini çıkarmaya devam etti.

“Ah…siktir…Kate…çok sıkısın!” Dmitri yorumladı, onun horoz henüz onun içinde yarı yolda değil ama onun sırılsıklam ahlaksız kedi nasıl onun horoz sarılmış hissi, o daha ileri itti olarak etrafında kavrama.

“Nnngh-aaah-ooh-hayır!” Kate inlemelerin ağzından çıkmasını engellemek için elinden geleni yaptı ama bu çok iyi hissettirdi.

‘Yoooo…..’ Kate kafasında ağıt yaktı, bir kahraman olarak gururu sarsıldı. Tecavüze uğradığı için değil, iyi hissettirdiği için.

“Sikimi beğendin mi Kate?” diye sordu Dmitri, horozunun son birkaç santimini sokarak, kasıkları onun kıçına çarparken, tüm bunları iyi bir ölçü için şaplaklarken.

“Ah-ah!” Kate ciyakladı ama daha sonra “Ha! O küçük şeyi hissedebileceğimi mi sanıyorsun?” Kate’in içinde bulunduğu zor durumda bunu söylemesi biraz küstahçaydı ama o düşünmüştü, ne yapacaklar, onu becerler mi?

Dmitri onun cevabına kaşlarını çattı, atkuyruğundan tuttu, o geri çekilip sertçe geri iterken onu daha da sert bir şekilde şaplakladı.

“Ah-ooh!” Kate inledi. Orta yaşlı Rus gangsteri, kalın sikini küçük sıkı vücudunun içine pompalarken, onu masasına yaslarken daha da yüksek sesle inledi. Kate’in esprileri ve esprili tavrı, bedeni ve zihni zevkle dolarken iniltilere ve düzensiz nefes alıp vermeye dönüştü. “Aiye-oww!” Dmitri onu pompalar arasında şaplakladığında havlardı, sadece Dmitri onun horozunu onun içine tamamen soktuğunda yüksek bir inilti çıkardı.

Dmitri kızın yakın olduğunu hissedebiliyordu ama o da yakındı. Siki zonkluyordu ve kızın sıkı amcıkları daha önce becerdiği tüm fahişelerden daha iyiydi. Az önce ağzı ve boğazıyla taşaklarını boşalttığı için şanslıydı.

Kate’in atkuyruğu tek eliyle tutamaç olarak kullanan Dmitri, sikini Kate’in içine defalarca vurur, kız ona karşı korkuyla savrulduğunda sürgülü masayı sallayacak kadar serttir.

“Aaah-oohh-oohh! Hayır… siktir et! Ooooo!” Kate çılgınca inlemeye başladı, vücudu gerildi ve kendini sert boşalmaya başladığını hissettikçe kedi sıkılaştı. “Siktir! Aman Tanrım! Ohhhhhh..y-seni piç-aah!” kahraman kontrolsüz bir şekilde inledi, içine pompalanırken kedisinin suçlunun horozunun etrafında zonkladığını hissetti.

Orgazmı sırasında, Dmitri Pavel’e hareket etmesini ve Yuri’nin önündeki yerini almasını işaret etmişti. Pavel’e iki kez söylenmesine gerek yoktu ve Kate kısa süre sonra onun horozunu yüzüne tokat atarken buldu.

“Ahh…ahhh…ahhh!” Kate inledi, Dmitri durmadan onun içindeki horozunu pompalamaya devam etti, boşalmamak için elinden geleni yaptı. Belki o zaman aklını karıştıran zevkti, ya da belki gerçekten bir sürtüktü, ama Pavel horozunun ucunu dudaklarına dayadığında, ağzına götürmeden önce güzel bir yaladı. “ammpgrh!” Pavel’in iri üyesi ağzını doldururken Kate ağzını kapattı.

“Shlyuha!” Patronu arkadan sert sikikleri gibi Kate onun horoz sert emerken Pavel bağırdı. Sabırsız adamın, Dmitri’nin temposuna uyan mağlup kahramanla yüzleşmesi uzun sürmedi.

“Aaampgrh!” Dmitri onu kedi pound olarak Pavel’in horoz boğulurken Kate inledi. Kate’in tekrar boşalması uzun sürmez… ve tekrar…

Kate üçüncü kez geldiğinde, bilincini zar zor biliyordu ama içindeki her iki horozun da zonklamaya ve nabız atmaya başladığını hissedebiliyordu. Boğazını daha fazla cesaretle dolduran horozda boğulurken tanıdık bir cum tadı ağzını doldurdu.

“Aaa-agrhp!” Onu kedi içinde horoz onu tamamen doldurarak, onun içinde kalın sıcak yük vurmaya başlarken Kate boşalmak boğuldu. “Aaapgrh!” Kate ağzını tıkadı ve inledi, ağzından ve içindeki horozdan, ayrıca kedisinden ve içindeki horozdan cum damladığını hissediyordu.

Saat 1:00 idi.

Kate Bishop, Dmitri’nin ona gerçekte ne olduğunu gösterdiği o andan daha fazla utanmamıştı. Bir süper kahraman ya da kanunsuz değil, hayatındaki en güçlü üç orgazmı yaşamış bir tecavüz fahişesi.

Dmitri ve Pavel kızdan siklerini çıkardılar ve onu bitkinlik içinde masanın üzerine örtülmüş halde bıraktılar. Bacakları titriyordu, cum onu ​​kedisinden ve uyluğundan aşağı damlarken, cum ve tükürük ağzından damladı, o zor nefes alıyordu.

“Lütfen…b-bı-şimdi gitmeme izin ver…” diye yalvardı Kate, yorgunluktan ve zevkten titrediğini hissederek, kelepçelerinde zayıfça kıvranıyordu.

‘Daha…’ diye düşündü.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 • Mağaza Müdüresini Depoda Ayakta Siktim

  by on 10 Eylül 2022 - 0 Comments

  Ben Can. Yaşanmış bir anımı paylaşmak istedim. Bir mağazaya sayım için görevli olarak gitmiştim. Sayımı gece yapacağımızdan altıma eşofman, üstüme de bir t...

 • iş yerinde Herkese Siktirdim

  by on 8 Eylül 2022 - 0 Comments

  Selamlar yeni başladığım ofiste üç gün sonra patron beni götürdü. Dekolteyi sevdiğim için bana hep takıyorlardı ama ben izin vermedim. Çoğu kez kızdım bağı...

 • Arkadaşımın Annesi

  by on 9 Ekim 2022 - 0 Comments

  Başlangıç ​​olarak, adım Jay ve hayatımın çoğunda en iyi arkadaşım Russell oldu ve bu benim 18. doğum günüm. En azından 18. yaş günümden sonraki hafta...

 • Kampta iş karıştırdık

  by on 18 Ekim 2022 - 0 Comments

  Bu kamp gezisiyle uğraşıp uğraşmayacağımı tartışmıştım. Kamp yapmaya karşı olduğumdan değil ve bu arkadaş grubunu tekrar görmek güzeldi ama yalnızken ve...

 • İki cuma

  by on 10 Ekim 2022 - 0 Comments

  Sabah uyandım ve her şeyin bir rüya olup olmadığını merak ettim. Yatağımın başucuna yakın bir köşede, içeri girmeden önce fırlattığım lekeli gömleğim ...