Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Kız Arkadaşımı Hiç Acımadan Siktim

| Genel | 17 Mart 2017

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

b
Selamlar ben Yozgat’tan Halit 28 yaşında iş sahibi bir erkeğim. Uzun zamandır takip ettiğim hikaye sayfalarından sonra kendi hikayemi sizlerle paylaşmak istedim. Bundan 4 ay önce tanıştığım çok güzel bir kız vardı. Bu kızla tesadüf eseri iş yerimde tanışmıştık. Bu kız benden yaşça küçük çıtır bir kızdı. 21 yaşında olan Canan beni ilk gördüğüm anda daha etkilemeyi başarmıştı. tanıştıktan sonra bir kaç kez buluşarak yemeğe çıktığım Cananla artık sevgili olmuştuk. Sarışın renkli gözlü etkileyici bir güzelliğe sahipti. Vücudunun seksi yapısı da beni benden alıyordu. Onu fizik olarak yanımda taşımak çok hoşuma gidiyordu. Ben bekar bir arkadaşımla aynı evde kaldığımdan hiçbir şekilde saat ve zaman sıkıntım olmuyordu.

Canan henüz yaşça biraz küçük olduğundan dışarı serbestçe çıkamasa da yalan dolan bir şekilde benimle buluşmak için ne yapıp edip bir bahane buluyordu. Bir gece onu dışarı çağırdım ve o da yine bir bahane bularak dışarı geldi. Benim niyetim onunla birlikte bir şeyler yapıp bir yolunu bulup yanımda kalmaya ikna etmekti. İlk başta bunun çok kolay olmayacağını düşünsem de Canan’ın dünden razı olduğunu görünce işimin çok daha kolay olduğunu anladım. Onunla cinsel ilişki yaşamak ve o taze fiziğinin tadına bakmak için can atıyordum. Artık onunla zevk dolu bir sikiş yaşamam gerekiyordu. Onun bir yolunu bulup benim evimde kalacağını öğrenince hemen hazırlıklara başladım. Önce diğer arkadaşımın gece eve gelmemesini söyledim.

Daha sonra ikimiz için romantik bir ortam hazırladım. Canan eve geldiğinde sanki ilk defa bir kızla bir şeyler yaşayacakmış gibi heyecanlıydım. Canan da ürkek bir ceylan gibiydi ancak muhteşem bir güzellikte hazırlanmıştı. Onunla birlikte gecenin uzun geçeceğini anlamam beni daha da heyecanlandırmıştı. Birlikte güzel bir şeyler içtikten sonra Canan üzerine rahat bir şeyler giymek için benim odama geçti. Bende bu fırsatı kaçırmadan hemen arkasından onun yanına giderek onu belimden yakaladığım gibi yatağa fırlattım. Önce biraz debelense de daha sonra kendini bu seksi atmosferin içine bıraktı. Onu yatağa yatırıp bacaklarını ikiye ayırmamla yarağımın amına girmesi bir oldu. Ben yarağımı amına soktukça Canan inliyor beni daha da hızlandırıyordu. İkimizde seksin verdiği zevkin içinde kaybolmuştuk. Ben yarağımı kökleyince Canan artık elini ısırmaya başlamıştı ben zaten bu hıza dayanamayıp Cananın amının derinliklerine döllerimi boşalttım

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.