Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

KIZLIĞIMI SİKEN PİÇ SEVGİLİM

| Genel | 31 Mart 2016

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

 

_zuhal

Yavaş yavaş piç sevgilim boynumdan öpmeye başlamış ve belimden aşağıya inerek götümü avuçlamayı başarmıştı. Artık buradan dönüş yoktu. Dudaklarımız birbirine değdikten sonra ağır ağır sevilmeye başlamıştık. Aldığımız hafif alkol ile de iyice kendimi piç sevgilime emanet etmiştim. Yavaşça üzerimdekileri çıkartırken çok soğukkanlı idi ve beni nasıl sikeceğini çok iyi biliyordu.  Yavaş yavaş beni soyduktan sonra artık bal gibi olan etli amcığımı eli ile yuvarlak yaptıktan sonra dili ile yalamaya başladı. Yavaşça dili ile amcığımı zorluyordu ve ben artık tamamen kendimi bırakmıştım.

Kalkık olan kalın yarrağını eline tükürdükten sonra ıslattı ve aşkım geliyorum diyerek amcığımın ağzına dayadı. Tatlı amcığım kap kara bir yarrak tarafından sertçe sikilmek için bekliyordu. Piç sevgilim kalın yarrağını içime yavaşça sokunca çığlık atmamak için kendimi zor tutuyordum. Kalın yarrak amcığımı yara yara ilerlerken içime doğru sevgilim iyice sokmuştu. Kap kara yarrak artık tamamen içimdeydi ve bu üniversiteli piç adam, amcığımı girdikten sonra o duygusallığı bir kenara bırakarak amcığımı sert sikmeye başlamıştı. Bir köklüyor sonra geri çekiyordu. Bunu tekrar tekrar yaptıktan sonra ben ah ah ah ah diye inlemekten kendimi alı koyamıyordum. Piç herif seriye bağladı ve şap şap şup sikmeye başladı amcığımı. Artık o tatlı amcığım gitmiş yerine çuval gelmiş gibiydi. Kocaman yarrak amcığımı pert etmişti. Cup cup içime girerken bir anda çıkardı ve ağzıma getirip soktu piç kurusu yarrağını. Kendim kaçmak istedim ama kafamdan tutarak ağzıma soktu. Bu ilk sikişimde ki duygusallığımı ve tatlı amcığımı sikip atmıştı.

Çok eski olmayan bir  anıma anlatmak istiyorum. İl defa amcığımdan siktirip, kızlığımı bozduğum o günü dün gibi hatırlarım. O güne kadar yani kızlığımı bozdurana kadar, hep arkadan kendimi parmaklayıp, göttten kalın yarraklar yemiştim ama artık önden yemenin de zevkine varmak istiyordum. Uzun zamandır da çıktığım üniversiteli bir piç vardı. Sürekli götümden sikip duruyordu beni ve kalın yarrağı her defasında canımı yakmayı başarıyordu. Üniversiteli piç sevgilime konuyu açtığımda seni seve seve sikerim diye iğrenç bir espri yaptı ama o günden sonra onu defalarca aldattığımdan haberi olmamıştı. Her neyse günlük bir ev kiraladı ve sabahtan okulu ekip eve geçtik. Güzel bir evdi ve ortam benim için çok seksi bir hava gibi kokuyordu. Sevgilim sürekli götümü mıncıklayıp duruyordu ama ben bugünün biraz olmasını istiyordum. Daha önceden aldığım bir duygusal filmi ona gösterdim ve beraber Tv karşısına geçip izlemeye başladık. Güzel bir kaç mum ile ortam tam istediğim gibi olmuştu.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.