Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Kuzenimin Islak Vücudu Aklımı Başımdan Aldı

| Genel | 17 Nisan 2016

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

_buse
Merhaba ensest sex hikayeleri severler. Ben Serhat 20 yaşında yakışıklı bir gencim. Size benimle aynı yaşta olan ve sürekli birlikte takıldığım kuzenimle aramda geçen seks hikayesini anlatmak istiyorum. Zaten aynı apartmanda oturuyor, aynı yaşta olduğumuz için çok iyi anlaşıyor ve her yere birlikte gidiyorduk. Hatta okuduğumuz okul bile aynıydı. Onunla takılmak bana zevk veriyordu. Çok seviyordum kuzenimi. Ama daha önce onunla muhteşem bir seks hikayesi yaşayacağım hiç aklıma gelmemişti. Bu olay birlikte tatile çıktığımızda yaşandı. Geçen yıl finallerin ardından ailemiz bizi ödüllendirdi ve ikimizi harika bir otele tatile gönderdi. Ayrı odalarda kalıyorduk ama sürekli beraberdik.

Ona karşı cinsel isteğim tatilin ilk günü başladı. O gün havuzdan çıktığında kurulanırken ki o seksi vücudu aklımı başımdan almıştı. O an kuzenimin ne kadar seksi bir kız olduğunu fark ettim ve onu sikmek için gerçekten de can attım. Akşam olduğunda ise bana hadi bir yerlere gidip eğlenelim dedi. Ben de tamam o zaman hadi hazırlan dedim. Yarım saat sonra hazırlanıp geldiğinde resmen kuzenime aşık olmuştum. Çünkü karşımda çok seksi manken gibi bir kız duruyordu. Onu aldım ve bir discoya götürdüm. İçiyor, eğleniyor, çılgınlar gibi dans ediyorduk. Dans sırasında kuzenim sürekli önüme geliyor ve bana sürtünüyordu. Ben artık iyiden iyiye azmış ve kendimden geçmiştim.

Gece bitti ve otele geri dönerken kuzenim dudağıma bir öpücük kondurdu ve bu gece seninle uyumak istiyorum dedi. Bir yandan çok şaşırmış bir yandan da çok sevinmiştim. Hemen onu odama götürdüm. Daha odaya girer girmez öpüşmeye başladık. Harika bir şeydi. Kuzenim bakireyim götümden sik deyince önce canını yakmaktan çekindim ama daha sonra çok ısrar etti ve ben de istediğini yaptım. Yavaş yavaş göt deliğine girerek sikmeye başladım. Dar göt deliğini sikmek gerçekten de harikaydı. Dakikalarca götünün içerisinde gidip geldim ve en sonunda da onu deli gibi sikmeye başladım. İkimiz aynı anda boşaldık. Ben bütün döllerimi kuzenimin amına akıttım.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.