Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Nişanlımın Annesiyle Zevk dolu saatler

| Genel | 20 Nisan 2018

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39


Ben, 30 yaşında, kariyer sahibi, çok yakışıklı olmayan, 1.73 boyunda, hafif te kilolu, ama sıcakkanlı bir adamım. 2 çocuğumla birlikte, 8 senelik mutlu bir evliliğim var. Küçük çocuğuma kayınvalıdem bakıyor. Karım da kariyer sahibi bulunduğu amacıyla onun erken çıkması lüzumen zamanlarda oğlumu kayınvalideme ben bırakıyordum.

Birgün tekrar oğlumu bırakmak amacıyla, sabah kayınvalidemin evine gittiğimde, dış kapının açık bulunduğunu gördüm ve zili çalmadan içeri girdim. Sonradan öğrendiğime göre kayınpeder maaşını çekmek amacıyla evden erken ayrılmış ve kapıyı tam kapatmayı unutmuştu. Kapıdan içeri girdikten sonra evin uzun koridorunun sonucunda yatak odası vardı. Koridorda yürüken, pek net olmasa da, kayınvalidemin üzerini değiştiğini sezinledim.

Oğlumun beşiği kayınvalidelerin yatak odasında bulunduğu amacıyla çocuğu o bölgeye götürüyor aynı vakitte da aynadan, karım gibi uzun boylu olan kayınvalidemin bütün bedeninu, iri gögüslerini, düz beyaz renkli külotunun sardığı, çok ta büyük olmayan kalçalarını ve beyaz tenini, bundan sonra net olarak görebiliyordum.

Kayınvalidem uyur iken yeni uyanmış ve geceliğini çıkartıyordu. Heyecanım odaya yaklaştıkça daha da artıyor, ne yapacağımı bilemiyordum. Bir anda O da bir şeyler sezip arakasına döndüğünde, utanmanın ve heyecanın etkisiyle kekeleyerek, kapının açık unutulduğunu falan söylediğimde, O da refleks olarak ellerini göğüslerine götürerek kapattı ve yalnızca gözleriyle, Çocuğu yatırıp dışarı çıkmamı istedi.

Ben de derhal bu talimata uyup istediklerini yapmıştım. Ama o bedeni ve bilhassa tenin beyazlığı gözümün önünden gitmiyordu. Ne yapacağımı bilemeden mutfağa geçmiş, yiyeceğim fırçaya göre kafamda savunma hazırlamaya çalışıyordum. Ama bu arada penisim tam birleşme evveli durumunu almış bundan sonra pantolonumu zorluyordu.

Az sonra kayınvalidem mutfağa geldi ve muazzam bir tavırla, Kahve içip içmeyeceğimi sordu. Ben de bu durumun şoku ile ama kafamla ‘Evet!’ işareti yapabildim. Kayınvalidemin üzerinde uzun bir penye etek ve bir badi vardı. Badi’nin altında ise, o iri göğüslerini zorlukla zapteden sütyeni bulunduğu belli oluyordu. 53 yaşında olmasına karşın bedenine bakmayı iyi başarmıştı.

Onun bu tavrından sonra, bendeki heyecan hususmunu beklentiye bırakmaya başlamıştı ki… belki bilerek, belki de tamamiyle raslantı eseri, kahve tepsisinden su bardağını alırken, su tamamiyle üsbütüne boca olmuştu. Hemen çıkarmak amacıyla oturma odasına yöneldiğimde, O da arkamdan, elinde bir bezle gelmişti. Ama ben, oldukça kemeri çıkarmış ve pantalonumu sıyırmaya başlamıştım bile…

Ve işte bütün olanlar o anda oldu! Aniden dudaklarımız birbirne yapışmış, hararetli ve ıslak bir şekilde öpüşüyor, deyim yerinde ise ‘Yiyişiyorduk’. Öpüşürken çok beğeni aldığı gözlerini kapamasından ve ritminden belli oluyordu. Bu arada ben de iyice rahatlamış bir şekilde, belki de hayatta bir kere ele geride bıraktığımız bu tür bir fırsatı değerlendirmeye çalışıyordum. Büyük bir beğenile ellerimi bedeninde gezdirmeye başlamış, bir yandan da üzerindeki çoklıklardan kurtulmaya çalışıyordum.

Yaklaşık 3-4 dakika sonra bundan sonra ikimiz de tamamiyle çıplak kalmıştık. Onun beyaz teni yardımıyla ve karımın regl döneminde bulunduğundan ötürü bir haftadır seks yapmamış olmanın da etkisiyle, küloduma boşalmıştım. Yavaşca beni kanepeye oturtarak önümde diz çöktü ve penisimi tekrardan ereksiyon durumuna getirmek amacıyla ağzına alıp yalamaya başladı. Kayınvalidemin çok uğraşmasına lüzum kalmadan, bizim 18’lik alet tekrar temasa hazır duruma gelmişti.

Kayınvalidem bacaklarını aralayarak, kanepenin üzerinde uç tarafa, benimkinin üzerine yavaşca oturdu. Tekrar öpüşmeye ve elleşmeye başladık ve aşağı yukarıya beş dakika sonra ikimiz de inleyerek boşaldık. Kayınvalidem kanepenin yanına yığıldığında, ağzından yalnızca, “Teşekkür ederim.” kelimeleri çıkmıştı.

O durumda hiç hususşmadan 30 dakika kadar kaldıktan sonra banyoya doğru yöneldi. Ben de arkasından banyoya girdim. O güzel, dolgun dudakları olan vajinasını yıkamaya başladığında tekrar tahrik olmuştum. Karımın da çok beğeni aldığını bildiğim amacıyla, vajinasına doğru çökerek öpmeye başladım. Ve tepkisi gecikmedi, “Gerçekten yalamak istiyormusun?” diye sordu. “Büyük bir beğenile…” diye karşılık verdiğimde, elimden tutarak beni yatakodasına götürdü. Burada daha rahat yapabileceğimizi ifade ederek yatağa sırt üstü uzandı.

Ben yolu görmüş, ayak bileklerinden başlayarak yukarıya doğru öpüp yalayarak hedefe, vajinasına doğru ilerliyordum. Vajinasına ulaştıktan sonra, evvelce ufak dil darbeleri, sonrasında vajinasının dudaklarını emmeye ve daha sonra klitorisini emerek ve yalayarak onu hazzın doruğuna doğru tırmandırmaya başlamıştım. Artık o da kıvranmaya ve iki eliyle başımı tutarak vajinasının içlerine doğru çekmeye çalışıyordu. 5 dakika sonra kasılmaları artmış ve son bir kasılma ile boşaldığını idrak etmiştım.

Bir müddet öpüştükten sonra, eliyle benim penisimi tutarak, misyoner pozisyonu’nda, vajinasına kendi yerleştirmişti. Zevk sularından ötürü iyice nemlenen o daracık vajinasında yavaş yavaş ve derken daha süratli bir şekilde gidip gelmeye başladım. Tam hatırlamıyorum ama ilkinden biraz daha çok sürdü. Yaklaşık 10 dakika sonra, biraz da korkarak amacıylae boşalmıştım. Korkumu idrak etmiş olacak ki, “Korkma menapoz’dayım.” diyerek içimi rahatlatmıştı.

Duşumu alıp çıktığımda kahvaltının hazır bulunduğunu gördüm. Kahvaltıda ve daha ileri zamanlarda, bu husus hiç açılmadı, sanki aramızda hiç bir şey olmamış gibi davranıyoruz. Ama itiraf etmeliyim ki, Kayınvalidemi sikmek güzeldi, bir daha olmasını çok isterdim

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.