Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

ÜÇÜ BİR OLUP DUL KARIYI BECERDİLER

| Genel | 20 Mart 2017

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

b

Dul bir kadın için en zor olan şey geceleri kendisini becerecek ve sonrasında sarılıp yatacak bir erkeğe sahip olmamasıdır. Ben de 28 yaşımdayken dul kaldığım için bu konuda sorun yaşayacağımı zannetmiştim. Ama kocam öldükten sonra edindiğim gerçek sex hikâyeleri eskisinden çok daha fazla oldu.

Daha kocamın öldüğünün ertesi günü cenaze dönüşünde fırsatını bulan eniştem beni ayaküstü becermişti. Misafirler gittikten sonra kız kardeşim içeride uzanınca uyuyakalmıştı. Eniştem mutfağa gelerek iş yaptığım tezgâha yüzümü yapıştırmış ve kıçımı açarak götümü bir güzel becermişti. İşin burada kaldığını sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Ertesi sabah su damacanalarını getiren kapıcı da evde kimsenin kalmadığını anlayınca beni içeriye ittirdi ve koltuğun üzerinde bu sefer amımdan sikildim. Buna da ses çıkartmadım ama aklımdan ‘Allah’ın hakkı 3’tür’ lafı çıkmıyordu. Ama porno hikâyeler arasında bile bu tip öykülere rastlamamıştım. Yine de henüz öğlen olmadan gelen karşı komşumuz astsubay emeklisi bey tarafından da sikilince ‘tamam, 24 saati geçmeden 3 oldu’ dedim. Son bir günün yorgunluğu ve mutluluğuyla da erkenden yattım ve uyudum. Kapı çalınınca uyanmak ve kapıyı açmak zorunda kaldığımda ise şoka uğramıştım.

O bir günlük süre içinde beni beceren erkeklerin üçü de kapıda duruyorlardı. Hepsi bir posta da akşam saatlerinde atmak istemişti. İçeriş girdiklerinde biraz ezilip büzüldüler ama astsubay emeklisinin içkisini verdiğim sırada kıçımı okşaması diğerlerini de harekete geçirmeye yetti. Yaşanmış seks hikâyeleri arasında bile az okuyabileceğiniz şekilde gözleriyle anlaşmaları, beni soymaları ve siklerini ellerime ve ağzıma vermeleri uzun sürmedi. En son hatırladığım, yatakta astsubayın üzerindeyken kapıcının arka taraftan göt deliğimi zorladığıydı. Bu arada yatakta ayakta duran eniştemin siki de ağzımdaydı. Üç adam beraber olup bir günde kocamın beni bir ayda siktiğinden daha fazla becermişlerdi. Hala da uğramaya devam ediyorlar ama artık tek tek geliyorlar.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.