Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Yılbaşı Partisinde Arkadaşıma Kaydım

| Genel | 20 Şubat 2017

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

c
Herkese merhabalar. Ben İzmir’den Haluk. *0 yaşındayım. Sizlere lise arkadaşımla yılbaşı gecesi yaptığımız fanteziyi anlatacağım. aslında her erkek yakın arkadaşı olan * kızla * şeyler yaşamak ister. Tabi fiziği güzelse. Derya da o arkadaşlardan *isi. Esmer güzeli. Taş gibi fiziği beni benden alsa da ne de olsa arkadaş. Yan gözle bakamıyordum. Ta ki yılbaşı partisine kadar. Lise s* sınıftaki bütün arkadaşlar * evde toplanıp parti yapmaya karar verdik. Kızlar diğer sınıftaki arkadaşlarını da getirecekti. Ben de o aralar sevgilim yok kanka ayağına Derya ile takılıyorum. Latif o gece evlerinin boş olacağını söyleyince partiyi *ların evde yapmaya karar verdik. Ailesi şehir dışında geçirecekmiş yılbaşını.

Biz de o gün akşam üzeri Derya ile Latiflerin eve gittik. Ortalığı süsledik falan derken akşam Derya hazırlanmaya gitti. biz de içkileri alıp geldik. Ortam güzeldi. Belki geceye * * kız düşürürüz dedik. akşam Derya * geldi ki inanılmaz. Siyah tek parça elbisesi ile fıstık gibi bacakları ortadaydı. * de derin göğüs dekoltesi taş gibi göğüslerini ortaya çıkarmış harikaydı. O gece *a hayran hayran bakışlarım hoşuna gitmişti. Gecenin ilerleyen saatlerinde Derya içkiyi fazla kaçırınca *az kafası güzel oldu. Bende *unla dans ederken *den alıp Latif’in yatak odasına götürdüm. Yatağa uzandığında hem gülüyor hem beni yanından kaldırmıyordu. Ben saçlarını okşadıkça aşağıya doğru geliyor ve kollarıyla yüzünü de okşuyordum.

O an nefes alış verişi değişmeye başlamıştı. Ben *a güzelliğinden bahsedip iltifat ederken elimi tuttu ve göğüslerinin üzerine götürdü. İçkinin de verdiği gazla biz * anda öpüşmeye başladık. s*ra ben kapıyı kilitledim. Ardından yanına gelip üzerine çıktım ve çılgınlar gibi öpüşmeye başladık. Elbisesini sıyırdım ve * elimle amını okşarken * yandan da göğüslerini yalıyordum. İyice zevke geldiğinde ise benim aletimi okşamaya başladı. s*ra ben pantol*umu açtım ve o okşarken kalkıp ağzına almaya başladı. *az yaladıktan s*ra iç çamaşırını çıkardım ve amına yavaşça soktum. kızlığını bozmadan *az öyle girdim ve s*ra tükürükleyip götten girdim. O gece * defa *likte olduk ve s*ra evine *aktım. Ertesi gün sevgiliydik ve bu sefer de bizim evde *a kaydım.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.